На Коропщині запустили оновлений водогін

На Коропщині запустили оновлений водогін

Дата: 2019-12-30 | Переглядів: 216

Нещодавно у Коропській громаді запустили водогін, повідомляється на сайті громади.

Через те, що вода у селі Вишеньки глибоко, без централізованого водогону не обійтися. Він у селі вже був, але із однієї з двох свердловин почала йти непридатна вода. Тож на іншу вирішили встановити нову 15-метрову водонапірну башту, й пустити від неї 500 метрів водогону.

Перепон було багато. По-перше, водогін проходить по дну ставка. Тому були складнощі не лише в технічному плані, а і в дозвільному - знадобилися висновки аж столичних екологів. Інший момент – село розташоване в історичній зоні, тому земляні роботи проходили під наглядом археологів. Все це затягнуло в часі будівництво водогону.

Загальна кошторисна вартість цього важливого проєкту − 1 мільйон 339 тисяч гривень. Будівництво фінансувалося коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

− Воду запустили. Зробили промивку труб, дезінфекцію, − звітує про роботу Іван Бориско, директор комунального підприємства «Вода», на балансі якого перебуває водогін у Вишеньках.

«Будівництвом століття» називає проєкт староста села Володимир Дяченко, який як ніхто знає, скільки всього довелося пройти, аби мати результат. Каже, що будівництву дуже сприяла погода. Потепління дозволило закінчити земляні роботи, і навіть вдалося розрівняти біля башти та ставка, засіяти травою. Староста  сподівається, що тепер Вишеньки будуть із якісною водою.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-06 07:10:02.684

  • Всього випадків: 75,490
  • Активні: 32,175
  • Всього смертей: 1,788
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 41,527

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій