"Мамо, я вранці повернуся" - батьки загиблого бортпровідника з Чернігівщини розповіли про розмову з сином перед авікатастрофою

"Мамо, я вранці повернуся" - батьки загиблого бортпровідника з Чернігівщини розповіли про розмову з сином перед авікатастрофою

Дата: 2020-01-08 | Переглядів: 236

8 січня у авіакатастрофі українського літатка в Ірані загинув  уродженець Чернігівщини - бортпровідник 34-річний Ігор Матьков. Журналісти видання ОBOZREVATEL поспілкувалися з батьками чоловіка.

Про смерть старшого стюарда злощасного рейсу "Тегеран-Київ" Ігоря Маткова його батьки дізналися від доньки, яка живе в Америці.

"Вона зателефонувала нам о 6-й ранку і запитала, куди полетів Ігор? Я сказала, що до Тегерана. Тоді вона сказала, що там розбився український літак МАУ. Ми почали дзвонити за телефонами, але ніхто нічого не говорив, і ми з Козельця приїхали сюди", – плаче мама загиблого стюарда.

Працівники аеропорту як могли втішали батьків. Але ніякі слова не могли зменшити біль мами і тата. "Він полетів напередодні, був вечірній рейс у Тегеран, а потім вони мали летіти назад. Ще рукою мені помахав, сказав, мамо, я вранці повернуся. У мене були погані сни, я в сонник дивилася, там все погано було", – ридає мама.

Ігорю було 34 роки. Він закінчив Київський Національний лінгвістичний університет, факультет східних мов. Також навчався у Кіровоградській льотній академії. "У нього не було своєї сім'ї, вся його сім'я це ми. Він був дуже добрим, чуйним, з усіма умів ладнати, нікого в житті не образив. Він 10 років вже у МАУ працював. За що таке горе!", – мама ніяк не могла заспокоїтися.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій