Суд оголосив вирок чорнокнижникам, які вбили подружжя з Києва

Суд оголосив вирок чорнокнижникам, які вбили подружжя з Києва

Дата: 2020-01-14 | Переглядів: 255

Деснянський районний суд Чернігова оголосив вирок чорнокнижним вбивцям подружжя з Києва. Ігорю Гордієнку – 15 років позбавлення волі, Ніні Попівці – 11, обом – із конфіскацією майна. У червні 2017-го вони убили та обікрали Ольгу та Віталія Зубенків. Їхні тіла знайшли закопаними на покинутій фермі у селі Шаповалівка Борзнянського району, повідомляє Суспільне.UA.

Колегія суддів визнала Попівку не пособницею, а співвиконавицею злочину. Також вбивці мають виплатити потерпілим по мільйону гривень кожен моральної шкоди, а ще сплатити всі судові витрати.

Ольгу та Віталія Зубенків, які жили у Києві, вбили та обікрали у червні 2017 року. Їхні тіла знайшли закопаними на покинутій фермі у селі Шаповалівка Борзнянського району. Як установило слідство, туди вони їздили до Гордієнка та Попівки, які називали себе цілителями. Подружжя не могло мати дітей, тому звернулося до них. Ігоря Гордієнка звинуватили у вбивстві з корисливих мотивів, Ніну Попівку – у пособництві. Він свою провину визнав одразу. 10 січня свої свідчення змінював кілька разів.

«Заздалегідь ніхто цього злочину не планував. – А як воно вийшло? Що ви хотіли від цього мати, який зиск? – Це фінансова сторона була. Оля розказувала, що вони збирають на квартиру. – Коли виник умисел, щоби позбавити їх життя? – Коли вони передостанній раз приїжджали. – Вам хтось давав вказівку або розпорядження, щоб ви вбили? – Ні. – В обвинувальному акті зазначено, що ви виконували вказівку Попівки. Це правда? – Так».

Попівка своєї провини не визнавала до останнього. На засіданні у п’ятницю сказала, що вона не підмовляла Гордієнка на вбивство, але знала, що він хоче обікрасти Зубенків. Про злочин чоловік їй сказав після його скоєння.

«Йому треба гроші на хату, ніде жити. – Гордієнку? – Так. І йому треба була Оля. – Як? В якому плані? – Як жінка. Для його якихось обрядів. – Гордієнко говорив у вашій присутності про необхідність вбивства сім’ї Зубенків? – Він нічого не говорив. «Я знаю, що мені робити. Не заважай». – А ви здогадувались? – Я здогадувалась, але я боялась. Я одна беззахисна на полі з дитиною».

Обоє обвинувачених на минулому засіданні просили вибачення у рідних убитого подружжя.

«Я щиро розкаююся. Мені дуже шкода цих дітей, їхніх батьків, і прошу у них пробачення», - сказала Ніна Попівка.

Ігор Гордієнко: «Я розкаююсь. Прошу пробачення у батьків Зубенків».

Обвинувачені мають 30 днів, щоб подати апеляційні скарги.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-04 02:28:02.155

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій