У Корюківці "обчистили" ятку з ремонту телефонів

У Корюківці "обчистили" ятку з ремонту телефонів

Дата: 2020-01-15 | Переглядів: 83

Минулого тижня двоє зловмисників обікрали ятку з ремонту мобільних телефонів та електронної техніки, що біля кулінарії в центрі Корюківки. Місцеві оперативники за два дні виявили крадіїв, вилучили викрадене і повернули власнику, пишуть Сусіди.сіті.

Як виявилося, вночі 6 січня зловмисники залізли до ятки з ремонту мобільних телефонів та електронної техніки, яка розташована між приміщеннями суду та торгового центру в Корюківці.

На ранок до поліції надійшла заява від її власника, який вказав, що зникли кілька телефонів та деяка побутова техніка.Правоохоронці розпочали оперативно-пошукові заходи. І вже під вечір 6 січня вибудувалися версії.

Крадіїв виявили на другий день пошуків. Це двоє чоловіків середнього віку: місцевий житель і мешканець сусіднього району. Обидва непрацюючі. Злодюжки мали свої плани, де реалізувати викрадене, але не встигли втілити їх у життя.

Полісмени знайшли і речові докази — мобільні телефони та електронну техніку. Їх вилучили й передали власникові. Триває досудове слідство.


Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій

Реклама