Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку

Дата: 2020-01-17 | Переглядів: 198

Сьогодні, 17 січня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку. Про це Голова Уряду написав на своїй сторінці у Facebook.


У своєму пості Гончарук згадав досягнення, які вдалося зробити його команді протягом 4-х місяців плідної праці.

"В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді, - написав Гончарук. - Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент".


В Офісі Президента зазначили, що Президент України Володимир Зеленський отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку та розгляне зазначену заяву.

«Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо», - зазначається у дописі на сторінці Офісу у соцмережі.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-12 13:14:01.488

  • Всього випадків: 84,548
  • Активні: 36,892
  • Всього смертей: 1,970
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 45,686

Замовити зворотний дзвінок