Тіла загиблих в авіакатастрофі в Ірані українців повернули на батьківщину

Тіла загиблих в авіакатастрофі в Ірані українців повернули на батьківщину

Дата: 2020-01-20 | Переглядів: 195

Вчора, 19 січня, в аеропорту Бориспіль приземлився літак з тілами українців, що загинули в результаті авіакатастрофи літака МАУ в Ірані,  інформує "BBC: Україна",

Літак із загшиблими українцями зустрічав президент України Володимир Зеленський та інші представники влади, а також родичі і колеги загиблого екіпажу з МАУ та аеропорту "Бориспіль". Багато хто з бортпровідниць плакав.

Тіла загиблих пасажирів та членів екіпажу перевозили  літаком Іл-76 Повітряних сил ЗСУ у трунах, обгорнутих національними прапорами України.


Офіс президента вів пряму трансляцію зустрічі тіл.

Всю церемонію знімали з вертольоту і з машини, яка їхала перед авто з трунами, а під час трансляції грала сумна музика з флейтою.

Біля терміналу В аеропорту "Бориспіль" зібралися люди, але на саму злітну смугу поки що запустили лише родичів і представників МАУ, а також офіційних осіб, повідомляє кореспондентка BBC News Україна.

Сама церемонія прощання складалася з двох частин: спочатку під час закритої церемонії з загиблими прощалися родичі та колеги, а згодом її  відкрили для всіх, хто прийшов в аеропорт.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:22:01.582

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій