На Чернігівщині лось кинувся під колеса автобуса

На Чернігівщині лось кинувся під колеса автобуса

Дата: 2019-10-03 | Переглядів: 408

Днями шкільний автобус, який віз школярів із Солонівки у Бутівську школу (Городнянський район), на дорозі поміж селами зіткнувся з лосем.

Лісовий мешканець несподівано вискочив на дорогу перед автобусом. Водій відреагував миттєво, проте уникнути зіткнення не вдалося. На щастя, юні пасажири не постраждали – лише водій отримав легке забиття живота рулем.

Лосю дісталося більше. Від удару об автобюус тварина знепритомніла. Через кілька хвилин сохатий підвівся і попрямував у напрямку села Полісся. Єгері районної ради УТМР пройшли слідами постраждалої тварини кілька кілометрів і дійшли висновку - лось повинен оговтатися після зіткнення. Незначна кровотеча припинилась на першому кілометрі, так само швидко минулося й накульгування.

Восени великі тварини часто вискакують на дороги. Дивну поведінку рогатого голова райради УТМР Олександр Юрченко пояснює тим, що саме у цей час відбувається гін у більшості місцевих копитних тварин, які від любовних ігрищ та напливу гормонів втрачають звичну обережність.

Фахівцям навчально-виробничого комбінату доведеться відновлювати капот і замінювати лобове скло автобуса. Ну а лосю, певно, буде не до любовних забав!

За матеріалами видання Новини Городнянщини


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок