У Чернігові замість вирубки пересаджують великогабаритні дерева

У Чернігові замість вирубки пересаджують великогабаритні дерева

Дата: 2020-01-24 | Переглядів: 326

В обласному центрі вперше з залученням спеціальної техніки пересаджують великогабаритні дерева, повідомляє прес-служба Чернігівради.

Чотири великих ялини з земельної ділянки, виділеної для будівництва (пр. Перемоги, 64), пересаджують на Київський в'їзд до Чернігова (перехрестя проспекту Миру та вулиці Підвальної). Дозвіл на пересадження цих дерев надав своїм рішенням виконавчий комітет Чернігівської міської ради, але здійснює його підприємство-забудовник. Воно ж має і доглядати за пересадженими деревами у перший рік, тобто поливати та підживлювати, щоби допомогти рослинам прижитися.

Забудовник зацікавлений у тому, щоби пересадка виявилася вдалою, матеріально. Адже на вимогу чернігівського міського голови вжито гарантійний фінансовий захід для убезпечення інтересів міста: це підприємство на рік задепонувало на КП «Чернігівбудінвест» 120 тис. грн – і в разі, якщо пересаджені ялини не приймуться, ці кошти підуть на закупівлю і висадження дерев не молодше 5 років.

За словами керівника КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Романа Старікова, робити висновки про те, чи прийнялися дерева, можна буде як мінімум через рік.

Ялини пересаджує фірма з Києва за допомогою техніки, аналогічної якій у Чернігові поки що немає. Першу з ялин пересадили у середу, 22 січня. Роботи продовжуються.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок