Про безкоштовні послуги у лікарнях

Про безкоштовні послуги у лікарнях

Дата: 2020-01-29 | Переглядів: 305

Офіційний сайт Міністерства охорони здоров’я України оприлюднив перелік безкоштовних медичних послуг, які отримуватимуть пацієнти з 1 квітня 2020 року, адже з другого кварталу Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі.

Програма медичних гарантій вміщує первинну, амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, екстрену, паліативну медичні допомоги, медичну реабілітацію та програму відшкодування лікарських засобів («Доступні ліки»).

Пріоритетами стали: лікування гострого інфаркту міокарда, лікування гострого мозкового інсульту, допомога при пологах, неонатальна допомога, ендоскопічні обстеження, спрямовані на ранню діагностику онкологічних захворювань.

У медичну допомогу при інсульті/інфаркті входить: діагностика (комп’ютерна томографія, МРТ, ангіографія, екстрені лабораторні дослідження); проведення тромболітичної терапії (інсульт), стентування (інфаркт); цілодобовий моніторинг стану пацієнта у реанімації;

Медичні послуги під час пологів: фізіологічні пологи; ургентний та плановий кесарів розтин; моніторинг стану жінки та дитини; знеболення під час пологів; лабораторні та інструментальні обстеження; інтенсивна терапія в разі виникнення ускладнень у пацієнтки; реанімація та стабілізації стану новонароджених; вакцинація; метаболічний скринінг у новонароджених; консультація з питань грудного вигодовування та післяпологової контрацепції.

Медична допомога для передчасно народжених дітей: інтенсивна терапія; дихальна підтримка; цілодобове парентеральне харчування; цілодобове бактеріологічного, рентгенологічного, ультразвукового обстеження; аудіологічний та офтальмологічний скринінг передчасно народжених дітей з гестаційним віком до 32 тижнів та вагою при народженні менше за 1500 г; вакцинація; метаболічний скринінг у новонароджених.

Медичні послуги для ранньої діагностики онкозахворювань: мамографія; гістероскопія; езофагогастродуоденоскопія; колоно­скопія; цистоскопія; бронхоскопія.

Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 15:12:01.28

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок