У Ніжині з'явився новий перехід через залізничну колію на Чернігів

У Ніжині з'явився новий перехід через залізничну колію на Чернігів

Дата: 2020-01-30 | Переглядів: 220

У Ніжині, біля зупиночної платформи «Мигалівка», з'явився новий давноочікуваний місцевими пішохідний перехід через залізничні колії. Раніше на цьому місці було насипано тільки шар щебеню по обидва боки та був безбар’єрний перетин тільки між коліями. 

Роками відсутність плавного підйому до колій та плавного спуску з них, унеможливлювала перетин колій маломобільними групами населення (це люди з особливими потребами, громадяни похилого віку, вагітні жінки, особи з дитячими візочками та ті, хто мають тимчасові проблеми зі здоров’ям).

Створення безбар’єрного переходу – саме цим принципом в першу чергу керувалися працівники КП "ВУКГ". Будівництво переходу було розпочато 10 січня і виконали його протягом декількох днів.

У ході робіт створено піщано-гравійну подушку, як основу, та старанно укладено 30 бетонних плит. Працювала бригада висококваліфікованих робітників з цеху благоустрою міста та спецтехніка підприємства.

Новий перехід поєднав у собі комплексний захист і вигоду практично для всіх мешканців мікрорайону та пішоходів, що йдуть до зупиночної платформи "Мигалівка" або з неї, бо перед перетином колії з’явилась гарна можливість всебічного огляду та переходу без бар’єрів через такий, вкрай важливий для мешканців, перетин колій.

"Деснянка" за матеріалами unenizh.org.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій