Чоловіка, який пошкодив надгробки вояків АТО, лікуватимуть у психлікарні

Чоловіка, який пошкодив надгробки вояків АТО, лікуватимуть у психлікарні

Дата: 2020-01-31 | Переглядів: 170

Нещодавно Менський райсуд прийняв рішення у спрвві вандала, який пошкодив надгробки вояків АТО на центральному кладовищі Мени.

На підставі сукупності наданих прокурором та досліджених у судовому засіданні доказів, суд прийшов до висновку, що дії гр.Г., які виразились у нарузі та оскверненні пам’ятників на могилах з хуліганських мотивів, мають ознаки суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 3 ст. 297 КК України.

Згідно висновку судово-психіатричного експерта у гр. Г. виявили хронічний розлад психічної діяльності, внаслідок чого він був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними на період часу, до якого відноситься кримінальне правопорушення, у вчиненні якого він підозрюється. Гр.Г. за своїм психічним станом на теперішній час позбавлений здатності правильно сприймати обставини, які мають значення для даного кримінального провадження та давати про них правильні свідчення. Враховуючи характер та тяжкість наявного психічного розладу гр.Г., йому показане застосування примусових заходів медичного характеру з госпіталізацією до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

У зв’язку з цим, судом задоволено клопотання прокурора, що надійшло до суду, та застосовано до Г. примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом, про що 27.01.2020 ухвалено рішення суду.

На даний час ухвала суду не набрала законної сили.

Нагадаємо, у вересні 2019-го року, житель Сновська, перебуваючи на території центрального кладовища по вул. Чехова у м. Мена  здійснив наругу над могилами військовослужбовців АТО -зафарбував зображення померлих на п’яти пам’ятниках воїнам АТО. Як виявилося вандалом виявився вже тричі судимий раніше чоловік.

"Деснянка" за матеріалами Менського районного суду


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-04 02:22:01.891

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій