Актори фільму "Крути 1918" зустрілися з ніжинськими студентами

Актори фільму "Крути 1918" зустрілися з ніжинськими студентами

Дата: 2020-01-31 | Переглядів: 227

До Дня пам'яті Героїв Крут, за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації у Ніжинському державному університеті відбувся показ українського історичного фільму режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918». за участі акторів.

"Крути 1918" - стрічка про реальну історію бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року.

До 102-ї річниці бою під Крутами головні актори кінострічки Євген Ламах та Андрій Федінчик, які виконали ролі братів Савицьких, презентували фільм студентству Ніжина.

В актовій залі Гоголівського вишу зібралися студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

До усіх присутніх звернувся ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко. Він відзначив, що для українців сьогоднішня дата особлива, а бій під Крутами – це та подія, яка кожного з нас не залишає байдужим. Тому саме сьогодні в університеті проходить показ дуже гарного фільму, який кожного змушує замислюватися над нашим минулим та думати про майбутнє.

Актори наголосили, що історія більш ніж 100-річної давнини тісно перегукується із сучасними подіями – Майданом та війною на Сході. Студенти мали можливість поспілкуватися з улюбленими акторами, а вже після цього перейшли безпосередньо до перегляду кінофільму. Показ таких стрічок дуже важливий для сучасної молоді, адже наштовхує на роздуми про боротьбу за незалежність нашої Батьківщини та розбудову її майбутнього.

"Деснянка" за матеріалами ndu.edu.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-12 10:30:01.993

  • Всього випадків: 84,548
  • Активні: 36,892
  • Всього смертей: 1,970
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 45,686

Замовити зворотний дзвінок