Все більше шкіл Чернігівщини йде на карантин

Все більше шкіл Чернігівщини йде на карантин

Дата: 2020-02-03 | Переглядів: 103

Із сьогоднішнього дня -  понеділка, 3 лютого,  прилуцькі школярі не виходять на навчання. У місцевих ЗОШ ввели обмежувальні заходи через гостру респіраторну вірусну інфекцію. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на начальника управління освіти Прилуцької міськради Сергія Вовка.

За словами чиновника, станом на п'ятницю у школах міста були відсутні понад 20% дітей.

«Тому вирішили з 3 по 12 лютого призупинити освітній процес у закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти. Будемо надолужувати програми за рахунок інтенсифікації освітнього процесу, щоб не забирати весняних канікул. Я думаю, що це буде одна хвиля, прислухаємось до лікарів – якщо протримати 10 днів, як вимагають нормативні документи, то не повинна бути допущена 2 хвиля. Ну, якщо обмеження будуть діяти, щоб дітки не відвідували, і масові заходи зараз заборонені».

Крім того, із понеділка зупинять навчання ще у двох школах – у Парафіївці Ічнянського району та Шабалинівці Коропського. За словами головного спеціаліста відділу управління освіти облдержадміністрації Світлани Жук, там діти не навчатимуться до 7 лютого включно. Таким чином, якщо у понеділок на навчання не вийдуть учні в Іванівці Семенівського та Журавці Варвинського району, обмежувальні заходи триватимуть у 30 закладах області, в яких навчаються майже 10 тисяч дітей.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-04 12:00:02.292

  • Всього випадків: 25,411
  • Активні: +602
  • Всього смертей: 747
  • Нових смертей: 12
  • Всього одужали: 11,042

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій