У Чернігові можуть збудувати новий підземний перехід

У Чернігові можуть збудувати новий підземний перехід

Дата: 2020-02-03 | Переглядів: 286

Зобов'язання забудовника нового житлового масиву в районі вулиць Кільцевої, Балицького та Багряного (біля торгового центру "Епіцентр") побудувати ще й підземний перехід через вулицю Кільцеву будуть додатково закріплені окремим договором з містом. Такої домовленості було досягнуто з офіційним представником забудовника публічно, на засіданні сесії Чернігівської міської ради 30 січня.

На згаданій ділянці зводиться новий мікрорайон, майбутні мешканці якого будуть вимушені дуже часто переходити вулицю Кільцеву. Це  "об'їзна" дорога Чернігова і по ній рухається, зокрема, великовантажний транспорт.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко раніше неодноразово зазначав, що при будівництві цих багатоповерхових житлових будинків важливо, щоб для безпеки і зручності мешканців там був підземний пішохідний перехід. При погодженні в міській раді детального плану цього мікрорайону в 2016 році з проектантами були обговорені і ними прийняті відповідні зобов’язання.

Разом з тим, як зазначив міський голова, нещодавно з забудовником виникла дискусія: останній стверджував, що з ним домовленостей щодо будівництва саме підземного переходу - не було.

Тому на засідання міської ради, де мали розглядати питання продовження договору оренди земельної ділянки цьому забудовнику, міський голова запросив керівників причетних до цієї забудови підприємств. Аби вони публічно ще раз підтвердили дані раніше зобов’язання щодо будівництва підземного переходу.

- Я просив шановних депутатів запросити керівника «Фореста» або «Основа-Буд-7», яка реально там будує, щоб директор компанії публічно підтвердив, що у нас зміни домовленості немає. Коли змінювалось цільове призначення цієї земельної ділянки, ми чітко домовлялися, що там повинен бути підземний перехід, - зазначив міський голова, нагадавши, що це була досить суттєва умова при погодженні питання.

У сесійній залі 30 січня забудовника представляла адвокат, яка, після дискусії щодо термінології, все-таки відповіла, що буде збудований саме підземний перехід. За її словами, наразі вносяться відповідні зміни до детального плану будівництва.

Чернігівський міський голова дав доручення начальникам юридичного відділу, управління архітектури та містобудування, управління земельних ресурсів міської ради відповідно до діючого законодавства привести у юридичну відповідність зазначені зобов’язання, щоб мінімізувати будь-які дискусії щодо цього питання.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-13 04:12:01.616

  • Всього випадків: 2,129,073
  • Активні: 284,950
  • Всього смертей: 46,987
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 1,797,136

Замовити зворотний дзвінок