ІМКК дає перспективи на працевлаштування

ІМКК дає перспективи на працевлаштування

Дата: 2020-02-05 | Переглядів: 484

Нині в Україні спостерігається гостра нестача кадрів. В усіх галузях економіки. Не обминула ця проблема й Ічнянський молочно-консервний комбінат, який входить до групи компаній «Правіо» (президент Групи Валентин Запорощук). Дефіцит одним днем не вирішити, потрібне стратегічне мислення. І на цьому напрямку є певні успіхи.

ІМКК поставився до проблеми серйозно, замислився над підготовкою робочих кадрів заздалегідь, ще зі шкільної парти. Профорієнтацію школярів уже розпочали проводити з урахуванням конкретних професій, які будуть затребувані на комбінаті. Навчені кадри обов’язково працевлаш­тують, вони матимуть перспективу кар’єрного зростання та матеріального стимулювання до роботи.

Для заохочення школярів поєднати свою долю з Ічнянським молочно-консервним комбінатом керівництво підприємства разом з представниками Національного університету харчових технологій (НУХТ, м. Київ) проводять зустрічі в навколишніх навчальних закладах, так звані виїзні Дні відкритих дверей університету. В грудні минулого року така зустріч відбулася в Ічнянській гімназії імені Степана Васильченка. Днями – в позашкільному навчальному закладі (ПНЗ) «Центр творчості дітей та юнацтва» в Прилуках.

Як розповіла заступник начальника управління освіти Прилуцької міської ради Тетяна Гуляєва, на захід прийшло близько 250 учнів 10-11 класів у супроводі педагогічних працівників з усіх шкіл міста.

Цього разу на профорієнтаційній зустрічі мова йшла про перспективність напрямку автоматизації комп’ютерних систем управління в усіх галузях економіки. Представляв цей напрям доцент кафедри автоматизації комп’ютерних систем управління Національного університету харчових технологій (НУХТ), кандидат технічних наук Віктор Сідлецький. Він презентував робота-піаніста, розробленого третьокурсниками в науково-дослідному студентському бюро кафедри цього університету.

Така презентація майбутньої професії образно продемонструвала перспективність для майбутніх студентів, а також для роботодавців, бо сучасні технічні розробки однозначно мають підвищити продуктивність праці на виробництві.

У виїзному Дні відкритих дверей університету взяли участь і голова правління ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Роман Давида та представники Ічнянського професійного аграрного ліцею.

Захід пройшов змістовно й цікаво. Були ігри, конкурси, вікторини, квести, розіграші призів тощо. І море інформації про те, яку ж професію обрати.

Віталій АДРУГ, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-26 08:18:02.182

  • Всього випадків: 195,504
  • Активні: 106,468
  • Всього смертей: 3,903
  • Нових смертей: 76
  • Всього одужали: 85,133

Замовити зворотний дзвінок