У школах Ніжина та у деяких Чернігова - карантин

У школах Ніжина та у деяких Чернігова - карантин

Дата: 2020-02-05 | Переглядів: 342

Цього тижня на карантин відправились всі школи Ніжина та деякі ЗОШ Чернігова.

Так, від сьогодні, 5 лютого, у чернігівських школах №16, 23, 29 і 30 додаткові канікули у зв’язку з високим рівнем захворюваності учнів на ГРВІ. Таке рішення 4 лютого прийняли адміністрації цих навчальних закладів за погодженням з міським управлінням освіти. Канікули триватимуть поки що до 7 лютого включно. Надалі, у зв'язку з новими даними щодо захворюваності, вони можуть бути продовжені або ні.

Під час загальноміської розширеної наради міський голова Чернігова повторив своє доручення профільним управлінням (освіти і медицини): моніторинг захворюваності проводити щоденно, при зміні ситуації в гірший бік – не чекати лавини заражень, а призупиняти навчання.

Також, за інформацією міського управління охорони здоров’я на вечір 3 лютого, кількість захворювань на ГРВІ по Чернігову менша за епідпоріг на 40%. За тиждень рівень захворюваності піднявся не набагато, на кілька десятків хворих сумарно по місту. За минулий тиждень медики зафіксували в Чернігові 1639 випадків захворювання на ГРВІ. З них 1117 – у дітей. У понеділок сумарно по місту до лікарів звернулися 362 нових хворих, з яких дітей – 259.

З 4 лютого карантинні заходи і у школах Ніжина.

Так, у школах Ніжина минулого понеділка  були відсутні 765 учнів, на сьогодні ж ця цифра збільшилась – 1263 учні не з’явились у навчальних закладах.

Члени виконавчого комітету Ніжинради одноголосно прийняли рішення про призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах до 14 лютого включно.

Міський голова Анатолій Лінник дав протокольне доручення керівнику управління освіти та завідувачу відділенням організації епідеміологічних досліджень надати інформацію про кількість захворілих дітей цієї п’ятниці. На основі цих даних виконавчий комітет повторно розгляне рішення про призупинення навчального процесу в школах міста й вирішить остаточну тривалість вимушених канікул у ніжинських школярів.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівської та Ніжинської міськрад


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок