Працівник суду збив сім'ю: нові подробиці жахливої ДТП

Працівник суду збив сім'ю: нові подробиці жахливої ДТП

Дата: 2020-02-06 | Переглядів: 165

Трагедія з Тетяною Доломанською та її маленькими доньками у Чернігівській області викликала в суспільстві широкий резонанс. Про неї писали багато ЗМІ. За кермом авто, яке збило сім'ю, перебував працівнику суду. Родичі загиблих стверджують, що справу хотіли розвалити ще на першому етапі.

В кінці лютого у Козелецькому районному суді відбудеться засідання, на якому мають винести вирок.

Журналістам вдалося дізнатися нові подробиці трагедії."Ми цю справу поховаємо"

Трагедія трапилася у листопаді 2017 року в населеному пункті Сираї. Увечері 28-річна Тетяна з дочками Мар'яною і Веронікою переходили трасу М-01, де їх на смерть збив автомобіль Volkswagen Caddy.

За кермом авто перебував провідний фахівець Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Олексій Семистрок.

Як розповіла родичка загиблих Олена Малишко, сім'я Олексія спочатку поводилася так, немов підозрювали, що водій вийде сухим із води: спілкувалися зухвало, постійно пропонували гроші.

Це підтверджує і адвокат Ігор Майоров. "Родичі водія були впевнені, що справа розвалиться ще на досудовому слідстві. Брат водія казав, що "ми цю справу поховаємо", – розповів він.

Можливо, вся справа у зв'язках? За словами Олени Малишко, сестра Семистрока працює у Верховному суді України. "А його батько – серйозний бізнесмен", – розповіла вона.

До речі, сам Олексій також залишився у "суддівській обоймі". Відповідно до декларації за 2018 рік, чоловік обіймав посаду фахівця у Верховному суді України.

Родичі загиблих кажуть, що з моменту трагедії водій не вибачився і не визнав своєї провини. При цьому факти свідчать не на його користь.

За словами Майорова, хоча жінка з дітьми переходила дорогу за межами пішохідного переходу, трагедії можна було уникнути або ж наслідки були б не такими жахливими, якби водій дотримувався швидкісного режиму.

"Експерт зробив висновок, що автомобіль по трасі рухався зі швидкістю 100-103 км/год", – розповів адвокат.

Зазначимо, що на момент трагедії припустима швидкість авто в населеному пункті становила 60 км/год. Сьогодні вона знижена до 50 км/год.

Встановили світлофор

Трагедія із сім'єю Тетяни Доломанської настільки вразила місцевих жителів, що вони збиралися перекривати трасу. Річ у тім, що за 10 років в с. Сираї на трасі загинуло 27 осіб! З 2012 року люди надсилали запити в дорожні служби та обласну адміністрацію з проханням встановити регулювальні світлофори. Але замість цього отримували відповідь, що це неможливо. Втім, через рік після загибелі Тетяни з дочками, світлофор таки було встановлено. Він працює на вимогу, натисканням кнопки.

"Відтоді загинула лише одна людина. Це трапилося на краю села, в момент, коли вимкнулося освітлення. Також планується встановити надземний перехід", – розповів нашому виданню колишній голова ради села Сираї Сергій Доломанський – дядько загиблої.

Виходить, щоб чиновники почали вживати заходи безпеки, має трапитися трагедія? На жаль, у більшості випадків так і є.

Олександр Кітраль, OBOZREVATEL.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 16:40:01.796

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок