У Чернігові буде ще один дитбудинок сімейного типу

У Чернігові буде ще один дитбудинок сімейного типу

Дата: 2020-02-10 | Переглядів: 155

Днями виконком Чернігівради передав службовий шестикімнатний житловий будинок, житловою площею 131,9 кв.м, по провулку Кривоноса прийомній сім’ї Тимофеєвих.

За словами, начальника відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайла Католика, цей будинок новий. Він куплений у приватної особи, яка привела його у відповідність до всіх вимог для дитячого будинку сімейного типу. Зокрема, попередній господар житла там зробив пандус, ігровий майданчик. Крім того, переробив мансарду, створивши ігрову та ще одну кімнату для господарських цілей.

У згаданому дитячому будинку сімейного типу виховуватимуть 10 дітей. Наразі подружжя Тимофеєвих діє як прийомна сім’я, виховує власних чотирьох синів та одного прийомного. Сім’я планує взяти на виховання ще п’ятеро дівчаток, позбавлених батьківського піклування, четверо з яких є рідними сестрами їх прийомного сина. Старша дівчинка навчається у вузі, а інші перебувають у Черешенській школі-інтернаті та Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Крім того, рішенням виконкому за актами приймання-передачі батькам-вихователям у користування передане майно для забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу, зокрема, меблі для кімнат, ванної та кухні.

Кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сімейних форм виховання в розмірі 4,643 млн грн на придбання цього приватного будинку, на основі якого створений дитячий будинок сімейного типу, Чернігівська міська рада використала в 2019 році.

Урочисте відкриття цього дитячого будинку сімейного типу відбудеться наступного тижня, у вівторок о 12.00 год.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 06:14:01.747

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок