Українці можуть втратити субсидії через продаж землі

Українці можуть втратити субсидії через продаж землі

Дата: 2020-02-10 | Переглядів: 147

Більшість українців може втратити право на отримання субсидії після продажу своєї землі. Як повідомив прем’єр-міністра Олексій Гончарук в ході години запитань до уряду у парламенті, держава не допомагатиме громадянам платити за комуналку, якщо ті отримають значну суму після продажу свого земельного паю, пише Народна правда.

Гончарук зазначив, що в Україні нарахування субсидії – це гарантоване державою право. Глава уряду підкреслив, що субсидія залишиться, якщо громадяни будуть нездатні оплачувати комунальні послуги.

“У різних ситуаціях продаж земельної ділянки може привести до виникнення у людини різного доходу. Якщо раптом продаж земельної ділянки призведе до того, що людина отримає значну суму, наприклад, десятки тисяч доларів, то очевидно, що певний період часу вона не потребуватиме підтримки держави “, – зазначив Гончарук.

Нагадаємо, в Україні пройде верифікація субсидій – перевірка інформації, яка вже міститься в ряді реєстрів і баз даних може відбуватися і без відома громадян. На кожного українця зберуть досьє, і, якщо він звернеться за субсидією, первинний відсів може бути зроблений і без його участі.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 16:34:01.421

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок