Ніжинська письменниця отримала премію Антуана де Сент-Екзюпері

Ніжинська письменниця отримала премію Антуана де Сент-Екзюпері

Дата: 2020-02-13 | Переглядів: 196

Днями українські письменники стали лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина). Серед них письменниця з Ніжина Тетяна Сидоренко.

Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 країн (президент – Сергій Дзюба) цьогоріч подала на здобуття премії трьох українців: поета, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василя Голобородька, поетесу та прозаїка Антонію Цвід м. Київ, прозаїка і науковицю, перекладачку з Ніжина Тетяну Сидоренко. Всіх їх нагородять почесною мистецькою відзнакою.

«Новина застала прямо у фейсбуці. Я ще не оговталася від радісного шоку. Ця нагорода – велика радість для моєї сім’ї та моїх друзів. Для мене – це ще й визнання моєї творчості як такої, яка може бути належно оцінена. Я є членом Міжнародної Мистецької Академії. Саме від Академії було подання моєї кандидатури в числі інших письменників з України: Василя Голобородька та Антонія Цвід.», – прокоментувала пані Тетяна.

Фундатори почесної нагороди: асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої, письменниці, журналіста й мистецтвознавця).

"Деснянка" за матеріалами Тетяни Марченко, Nizhyn.city


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 14:52:02.247

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок