У результаті службової перевірки в Чернігівській ОДА відкрита кримінальна справа

У результаті службової перевірки в Чернігівській ОДА відкрита кримінальна справа

Дата: 2020-02-14 | Переглядів: 162

У ході внутрішньої перевірки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації виявили ознаки можливих корупційних злочинів. Матеріали передані до правоохоронних органів.

Деснянка писала раніше: Департамент Чернігівської ОДА підозрюють у порушенні законодавства

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за фактом зловживання посадовими особами комунальної установи «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради своїм службовим становищем під час розробки проекту «Реконструкція будівель Комунальної установи «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради для створення Хабу соціального партнерства, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кошти на виготовлення зазначеного проекту виділялися Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА як головним розпорядником коштів.

За інформацією Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської ОДА.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-04 02:48:01.241

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій