У Носівці припинили трансляцію заборонених російських каналів

У Носівці припинили трансляцію заборонених російських каналів

Дата: 2020-02-17 | Переглядів: 151

Нещодавно представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області разом з обласним Управлінням Служби безпеки України припинили трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України у двох громадських закладах Носівки.

Так, до представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко на початку лютого надійшло звернення обласного Управління СБУ про виявлення у двох кафе в центрі Носівки Чернігівської області правопорушення у сфері інформаційного простору.

Ірина Сенченко разом зі спеціалістами Управління СБУ  виїхали на місце, аби перевірити цей факт. Було зафіксовано трансляцію через супутник обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів «ТНТ», «Россия 24», «Russia Today TV (RTTV)», «РТР-ПЛАНЕТА», «НТВ-МИР», «STV».

Співробітники СБУ разом із представником медіарегулятора провели роз’яснювальну розмову, після чого показ телеканалів було припинено.

Відповідні органи перевіряють громадські заклади стосовно показу обмежених для ретрансляції в Україні телеканалів правоохоронними органами і представником Національної ради постійно. При будь-якому зверненні факт перевіряється, і неналежна трансляція припиняється.

За матеріалами Нацради з питань телебачення і радіомовлення


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 17:14:01.404

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок