Вилучили більше ста літрів самогону: на Чернігівщині поліція провела профілактичні рейди

Вилучили більше ста літрів самогону: на Чернігівщині поліція провела профілактичні рейди

Дата: 2020-02-20 | Переглядів: 277


Нещодавній рейд дільничних офіцерів поліції приніс свої плоди - вилучили та знищили понад сотню літрів самогону і апарати для його виробництва. Відповідно до скарг жителів області на доморощених бутлегерів, які торгують самогоном і спиртовмісними сумішами, поліція провела профілактичні рейди.

Так, протягом вихідних дільничні офіцери у Чернігові вилучили та знищили більше 10 літрів, а в шести селах Менського району та самому райцентрі - понад сотню літрів самогону, браги та іншої спиртовмісної продукції сумнівного походження. У громадян вилучені три апарати для виробництва оковитої.

Дільничні офіцери поліції склали на громадян адміністративні протоколи за статтею «виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» (ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Також вирішується питання щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Такі рейди триватимуть на регулярній основі, адже завдяки проведеній роботі на вищезгаданій території покращилася криміногенна ситуація, зменшилася кількість фактів сімейного насильства та керування транспортом нетверезими водіями.

Нагадаємо, що на вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів.

"Деснянка" за матеріалами Сектора комунікації
поліції Чернігівщини


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-16 04:58:01.569

  • Всього випадків: 1,146,963
  • Активні: 279,030
  • Всього смертей: 20,542
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 847,391

Замовити зворотний дзвінок