Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук перевіряв як на Чернігівщині ведуть електронний облік деревини

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук перевіряв як на Чернігівщині ведуть електронний облік деревини

Дата: 2020-02-21 | Переглядів: 48

У четвер, 20 лютого Чернігівщину з робочою поїздкою відвідав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Голова Уряду рразом з очільником Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким та головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

 Прем'єр-міністр відвідав Горбачівську лісозаготівельну дільницю Державного підприємства Остерське лісове господарство. Тут про електронний облік знають все, маркують вправно. Вважають – це правильне рішення.

Завдяки електронному обліку фіксується реальний об’єм заготівлі, є чіткий контроль руху всієї сировини. Система дозволяє в автоматичному режимі формувати документацію і контролювати походження деревини. Узагальнена інформація одразу передається в єдину електронну систему обліку.

А за допомогою сервісу перевірки легальності та походження деревини кожен бажаючий за номером бірки може дізнатись характеристики та місце заготівлі конкретної партії деревини або навіть колоди.

До  слова, площа Горбачівського лісництва – майже 3,6 тисячі гектарів. Минулого року тут заготовлено на рубках догляду – 2,8 тисячі кубометрів, на рубках головного користування – 14,5 тисячі кубометрів. Лісовідновлення проведено на 21,5 гектара.


Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій

Реклама