Ніжинця, який порізав сина ножем, визнали психічно хворим

Ніжинця, який порізав сина ножем, визнали психічно хворим

Дата: 2020-02-25 | Переглядів: 164

У листопаді 2019 року у Ніжині 31-річний батько порізав власного сина ножем. Тоді хлопчик отримав не менше чотирьох ударів ножем в область голови та тулубу.

Тоді дитину оперативно доставили в реанімацію, де надали першу допомогу. Нині його життю нічого не загрожує.

А ось батьку повідомили про підозру у вчиненні суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

Так, під час досудового розслідування, з метою встановлення психічного стану підозрюваного проведено судово-психіатричну експертизу, відповідно до висновку якої останній, за своїм психічним станом на період часу, до якого відноситься суспільно-небезпечне діяння у вчиненні якого він підозрюється, був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

За результатами досудового розслідування, Ніжинською місцевою прокуратурою скеровано до суду клопотання про застосування до вказаного громадянина примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Ніжинський міськрайсуд задовольнив клопотання прокурора. Чоловіка направлено до психіатричного закладу із суворим наглядом.

За матеріалами Ніжинської місцевої прокуратури


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок