У Чернігові пройшов ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові пройшов ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

Дата: 2020-02-25 | Переглядів: 83

Минулої суботи на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відшумів третій міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest. 

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля.

— Побачив не тільки реально працюючі моделі, а й велике прагнення дітей до інновацій, - поділився думками заступник голови ОДА Андрій Подорван. - Знання — це база, що стає основою для звершень. Проте технічний прогрес залежить не тільки від знань, а й від сміливості створювати щось нове. Дійсно, світові лідери в економіці — країни, котрі давно зробили ставку на технології, із відповідними акцентами в освіті, зауважив Андрій Подорван.

У вітчизняній освіті набуває поширення природничо-науковий компонент в поєднанні з інноваційними технологіями. Так, нині як складова Нової української школи впроваджується STEM-освіта, кінцева мета якої — забезпечення добре підготовлених інженерних кадрів. Для повноцінної реалізації такого підходу обов’язковими є STEM-лабораторії, що включають в себе наявність 3D-принтерів, наборів навчальної електроніки, голографічної фото-відео-студії та інших сучасних технічних засобів.

До слова, нині спеціалістів-робототехніків готують провідні виші України

"Деснянка" за матеріалами Чернігвської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-05-29 19:40:01.952

  • Всього випадків: 22,811
  • Активні: 13,198
  • Всього смертей: 679
  • Нових смертей: 10
  • Всього одужали: 8,934

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій