Чернігівські тролейбуси дезінфікують, аби не допустити поширення інфекцій

Чернігівські тролейбуси дезінфікують, аби не допустити поширення інфекцій

Дата: 2020-03-06 | Переглядів: 169

 Днями міський голова Чернігова дав доручення, аби всі перевізники міста виконували профілактичні заходи, щодо недопущення поширення інфекційних захворювань у громаддському транспорті.

Так, всі перевізники обласного центру мають обов'язково провітрювати салон транспортного засобу на всіх кінцевих зупинках, а в кінці зміни - проводити вологе прибирання з використанням засобів дезінфекції, що дозволені законодавством до застосування. Перевізників зобов'язано забезпечити працівників цими засобами.

У "Чернігівському тролейбусному управлінні" активно вдаються до профілактики. 

- Стандартно у нас на підприємстві проходять планові мийки машин і при прибиранні салонів ми використовуємо дозволені хлорні засоби: промиваються сидіння та місця, з якими контактують пасажири, - розповів виконуючий обов'язки керівника КП "ЧТУ" Руслан Ємець. - Пасажирський салон повністю обробляється у всіх машинах. Це робили й раніше, але раз на тиждень, - зазначив він.

Також на КП "ЧТУ" періодично оброблятимуть рухомий склад більш ретельно, за допомогою спеціального обладнання. Для обробки використовується спеціальний сертифікований розчин нового покоління, який не залишає запаху і має дезінфікуючі, дезодоруючі, миючі властивості та після пролонгованої дії не потребує змивання.

На фото  - спеціальна обробка салонів тролейбусів 5 березня.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок