Через несплачені аліменти сіверянин не зміг влаштуватися охоронцем

Через несплачені аліменти сіверянин не зміг влаштуватися охоронцем

Дата: 2020-03-12 | Переглядів: 69

Нещодавно фахівці юстиції за небажання піклуватися про власну родину та виконувати рішення суду внесли мешканця Бобровицького району до Єдиного реєстру боржників, обмежили у деяких правах, а ще арештували майно та банківські рахунки.

Так, чоловік через подібні примусові заходи, викликані накопиченням боргу по аліментах у розмірі понад 47 тисяч гривень, не зміг отримати бажану роботу.
Втративши право на користування зброєю, містянин опинився у край невигідному становищі, оскільки тепер він не міг працевлаштуватися охоронцем.

«Громадянин не відмовився від мрії отримати бажану посаду, тому й погасив у повному обсязі свій борг, а разом з тим сплатив 14 тисяч гривень штрафу та майже 5 тисяч гривень виконавчого збору, що передбачено чинним законодавством, - зазначила  Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. - Подібні труднощі та зайві витрати навчили батька вчасно піклуватися про свого сина, який завдяки державним виконавцям зміг захистити особисті економічні права».

"Деснянка" за матеріалами Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-02 08:40:01.808

  • Всього випадків: 24,340
  • Активні: +388
  • Всього смертей: 727
  • Нових смертей: 9
  • Всього одужали: 10,078

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій