Політика конфіденційності сайту «Деснянка»

Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайті «Деснянка» та веб-додатки, що працюють у рамках сайту. У деяких випадках «Деснянка» залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних продуктів, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд. Для зручності читачів/користувачів, сервіси та сайт «Деснянки» можуть містити посилання на інші веб-сайти. «Деснянка» не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Контент від читачів (зокрема, коментарі) Ми надаємо можливість своїм читачам/користувачам брати участь у дискусіях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору, огляди, рейтинги, опитування та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення чи фотографію, стає надбанням громадськості та ми можемо використовувати у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації. Якщо ви вирішили брати участь у громадській дискусії, вам потрібно знати, що будь-яку особисту інформацію, яку ви надаєте, можуть прочитати, збирати чи використовувати інші користувачі цих послуг, і цяч ін6формація може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів. Якщо ви вирішили рекомендувати будь-який матеріал з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Якщо ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати ваші дії на ньому. Беручи участь у громадській дискусії, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути доступними для інших веб-сайтів. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не «Деснянкою». Обмеження відповідальності за достовірність отриманої інформації Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб’єктність користувачів. Інформація, яка може бути оброблена в процесі взаємодії з користувачем продуктів (далі - "Користувач") «Деснянка»:
• Інформація, що надають Користувачі соціальної мережі Facebook - під час використання Програми може використовуватися надана Користувачем особиста інформація. Обсяг вищевказаної інформації не перевищує обсяг інформації, що вказується зареєстрованим користувачем Facebook зазначеної при взаємодії з Facebook.
• Інформація про відвідування - при доступі до служб «Деснянки» через броузер, програму або інший клієнт сервери «Деснянки» автоматично записують певну інформацію. Ці журнали сервера можуть містити інформацію про веб-запити, IP-адресу, типи і мову броузера, дату і час запиту, а також містити один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити броузер або аккаунт Користувача.
• Користувацькі повідомлення - коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Програми відправляє повідомлення, зокрема в службу підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування Програми та сервісів «Деснянки». Для зв'язку з Користувачем з питань роботи Програми може використовуватися адреса електронної пошти, надана Користувачем.
Інформація, що надають Користувачі соціальної мережі Facebook може бути використана в таких цілях: • підтримка, захист та удосконалення сайту «Деснянка»;
• захист прав та власності «Деснянки» та Користувачів.
Цим підтверджується, що використання інформації, зазначеної Користувачем, дозволено для цілей передбачених політикою конфіденційності «Деснянки». Надання доступу до інформації «Деснянка» надає доступ до особистої інформації іншим компаніям та приватним особам, які не мають стосунку до «Деснянка», лише за таких обмежених обставин: • Є дозвіл Користувача. Для передачі будь-якої конфіденційної інформації «Деснянкою», потрібна явна згода Користувача.
• «Десянка» надає такого роду інформацію довіреним організаціям та особам лише для обробки інформації від нашого імені.
• У «Деснянки» є підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації потрібне для:
1. Дотримання чинного законодавства, постанов, або дійсного запиту з державних органів;
2. Розслідування потенційних порушень;
3. Задля виявлення та запобігання шахрайським діям, а також вирішення проблем безпеки та усунення технічних неполадок.
Захист інформації «Деснянка» вживає всіх потрібних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування та заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані. «Деснянка» надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам «Деснянки», які діють від нашого імені і яким потрібно мати цю інформацію. Зміна політики конфіденційності Користувач, використовуючи сайт «Деснянки», прийняв умови цієї політики конфіденційності «Деснянки» і враховує, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, «Деснянка» публікує на цій сторінці. Для питань щодо політики конфіденційності, Користувач може зв'язатися з «Деснянкою» через веб-сайт або e-mail: info@desnyanka.com.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:

  • Всього випадків:
  • Активні:
  • Всього смертей:
  • Нових смертей:
  • Всього одужали:

Замовити зворотний дзвінок