Кава, сто метрів резинки й – добро без меж!

Кава, сто метрів резинки й – добро без меж!

Дата: 2020-04-09 | Категорiя: Соціум

Як люди об’єднуються й допомагають одне одному в боротьбі з поширенням коронавірусу, хворобою, яка змінила наше звичне життя.

 

Сьогодні хороші позитивні новини – як зцілення для кожного. Вони надихають і вселяють надію на краще. Нині багатьом нелегко, втім, незважаючи на це, є серед нас небайдужі, які стали надзвичайно корисні в спільній справі.

 

У Городні під час карантину магазини «Вега» вирішили підтримати не тільки медичних працівників, а й поліцейських. Їх залюбки безкоштовно пригощають кавою: еспрессо, американо, з вершками і без них. Кажуть, що їхні гарячі напої – надзвичайно смачні та збадьорять на ввесь день.

 

– Дорогі друзі, у зв’язку з тим, що відбувається у світі, ми – за медичні послуги та поліцію при виконанні! Увага: всім працівникам медичних служб та співробітникам поліції пропонуємо безкоштовну і дуже смачну каву! – запрошує всіх бажаю­чих у білих халатах та поліцейській формі Володимир Горицький.

 

А в Корюківці місцеві підприємці, власники мережі магазинів «Глорія» – подружжя Сергій і Валентина Нековалі – безкоштовно забезпечують продуктами харчування медиків інфекційного відділення місцевої лікарні, які перебувають на робочому місці цілодобово (наразі там на лікуванні один пацієнт, в якого діагностували коронавірус).

 

Безкоштовний магазин «ДякуЮ» в Чернігові, де можуть отримати одяг, взуття та інші речі всі малозахищені верстви населення з усієї області, наразі зачинений. Проте волонтерки цього соціального проєкту не сидять без діла, а й далі долучаються до добрих справ. Днями ініціаторка створення безкоштовного магазину «ДякуЮ» Юлія Гребнєва зі своєю командою повідомили, що готові шити захисні маски для тих, хто їх потребує, насамперед це стосується людей з інвалідністю, багатодітних сімей, одиноких і літніх громадян. Дуже швидко на заклик про допомогу – надати тканину – відгукнулися небайдужі чернігівці. Пані Юлія завантажила нею увесь багажник автомобіля! А сто метрів резинки допомогли придбати команда VicToryЯ та особисто Євген Казачук. Також Юлія Гребнєва висловлює велику вдячність Олені Хрустицькій, Наталії Власенко, Наталії Куліш та багатьом іншим за допомогу, окрема подяка – Людмилі Мазур – керівниці Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

– Сьогодні відвезла тканину до наших майстринь – Ірини Капирі та Марії Сергіївни. Ви – найкращі! – з радістю повідомила Юлія Гребнєва. – Зовсім скоро буде готова перша партія, маски подаруємо соціальним працівникам терцентрів.

 

У Чернігові шиють маски чимало небайдужих громадян, а деякі підприємства та підприємці навіть перепрофілювалися і запустили у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники і маски. Серед таких – чернігівська фаб­рика «ТК-Стиль», що спеціалізується на пошитті елегантного одягу, та ФОП «Ірина Кистерна» у Прилуках, що ще недавно шили нижню білизну, нині ж тут активно відшивають маски.

 

– Для центральної міської лікарні ми пошили першу партію захисних масок з марлі упродовж одного дня – це півтори тисячі, нині виготовляємо зі спеціальної тканини – спанбонду, – відзначила підприємниця Ірина Кистерна.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок