1000 захисних екранів для медиків. Друкує навіть 4-річний Єгорчик!

1000 захисних екранів для медиків. Друкує навіть 4-річний Єгорчик!

Дата: 2020-06-16 | Категорiя: Соціум

Саме стільки вже виготовили волонтери і передали в медичні заклади області: міським лікарням №1, №2, №3 Чернігова, відділенню загальної практики сімейної медицини у районі Масани та філіалу дитячої поліклініки №1, КНП «Дитяча поліклініка №2» і КНП «Дитяча поліклініка №1» Чернігівської міської ради, обласному онкодиспансеру в гематалогічне відділення, менській та чернігівській райлікарням.

– Хочу подякувати очільниці соціального проєкту «Безкоштовний магазин ДякуЮ» Юлії Гребнєвій за те, що взялася організовувати таку потрібну справу. До речі, вона і її сім’я освоїли «мистецтво» 3D друку для прискорення процесу виготовлення захисних екранів для лікарів, – відзначає волонтер Віктор Ордін, який під час карантину друкує захисні щитки й розвозить їх по медзакладах.

Ще на початку травня свої перші сімейні пів сотні захисних екранів надрукували діти Юлії Гребнєвої: 15-річний Влад, 9-річний Денис і, як каже, мама, найголовніший друкар – 4-річний Єгорчик.

– Діти пишаються своєю роботою, – зазначає багатодітна мама-волонтерка. – А я… у мене взагалі немає слів. Вони в мене – найкращі! Разом ми вбережемо життя лікарів – заради того, щоб вони вберегли наше.

Чернігівські волонтери дякують усім небайдужим, хто долучився до збору коштів на придбання матеріалу для виготовлення екранів, також велике спасибі Артемові Кравченку за надані 3D принтери, постачання пластиком і активну участь з самого початку проєкту. Не можна не згадати добрим словом компанію 3Dplast, яка надала пластик, а також 200 готових обідків для екранів.

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-24 22:18:01.522

  • Всього випадків: 188,106
  • Активні: 100,891
  • Всього смертей: 3,757
  • Нових смертей: 52
  • Всього одужали: 83,458

Замовити зворотний дзвінок