Чому не запросили дружину та сина?

Чому не запросили дружину та сина?

Дата: 2020-07-31 | Категорiя: Соціум

Питає у своєму дописі на Фейсбуці ічнянський активіст Ярослав Животяга. Чоловік не стримався і прокоментував пост голови Ічнянської райдержадміністрації Валентини Рябчун про захід з нагоди роковин загибелі на сході Володимира Моісеєнка з Іржавця.


Як з’ясувала редакція, вдова Ольга Яцела з сином Дмитром того дня біля могили були. В оточенні друзів, громадських активістів, ветеранів АТО. Заупокійну літію відслужив отець Олександр, священик ПЦУ.


– Акції пам’яті мого полеглого чоловіка вже шостий рік організовує Олена Бутурлим з Ічні, - каже вдова героя. - Збираються бойові товариші Володимира, волонтери, односільчани, просто небайдужі. Ми з сином пані Олені за це вдячні. Завжди підтримує і виручає.

Виходить, посадовці Ічнянської РДА влаштували акцію окремо від усіх. Хай, навіть, і щиро, але виглядає, не більше, ніж піар. Поклали квіти, сфотографувалися, але рідних не запросили. Зате прозвітували - виклали фото у Фейсбуці та навіть на сайті райдержадміністрації.

- Не гарно якось, - ділиться тим, що на душі вдова Ольга Яцела. - Не вийшло у вас з нами зібратися? Ми б із сином прийшли на будь-який інший час. Нам не складно.

Нагадаємо, сержант 1-ї танкової бригади ЗСУ Володимир Моісеєнко загинув біля села Шишкове на Луганщині 30 липня 2014 року.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок