До карантину готувалися всі, крім тих, хто мав би це робити!

До карантину готувалися всі, крім тих, хто мав би це робити!

Дата: 2020-09-09 | Категорiя: Соціум

Розмови про те, що карантин у школах БУДЕ велися давно і на всіх рівнях. Здається, зненацька він звалився тільки на очільників нашого міста та управління освіти.

 

Із 7 вересня прийняте рішення навчати дітей за системою 15/15: коли половина класу навчається, а інша – виконує завдання вдома. Минулий навчальний рік викликав шквал обурення батьків, бо ми всі змогли оцінити, що значить формальне навчання: де вчителі НАЧЕБТО навчають, а діти НАЧЕБТО вчаться! Всі ці завдання у Вайбері (месенджерах), контрольні тести, які «підвисали» частіше ніж працювали, відсутність єдиного сайту міських шкіл, відео уроків – призвели до того, що діти втратили час й отримали нову звичку – робити вигляд, що навчаються!

 

І ось стартував новий навчальний рік! Йому традиційно передували три місяці літа. Достатній період, щоб виправити помилки, підготуватися до нової хвилі і зробити так, аби враховувати не лише безпеку освіти, а і її якість! І що натомість ми маємо? Знову хаос і броунівський рух, де кожен робить вигляд, що ніби щось робить:

– загальноміської платформи для онлайн навчання – немає!

– масок і дезинфекаторів (забезпечення ними покладено на міську владу) немає!

– єдиної системи навчання в умовах карантину – немає!

 

Чому так? Чому місцева влада піклується тільки про «показушні» заходи і не хоче працювати на перспективу, піклуватися про майбутнє і працювати над дійсно глобальними проблемами? Тому що ці рішення політично не вигідні! Бо потрібно дійсно працювати, вкладати час, розум і кошти.

 

А може, просто розумні, освічені діти не потрібні сучасній владі? Бо, якщо вони почнуть думати, то не будуть захоплено дивитися пропагандистські концерти і радіти, «що не зважаючи на те, що краде, хоч щось робить!» Вони поставлять незручні для влади питання:

– чому досі не вирішується проблема сміттєзвалища на Масанах?

– чому у Чернігові знищується промисловість і відбувається монополізація в усіх напрямках підприємництва?

– чому наше місто всі більше нагадує жінку, у якої напомаджені губи, а в квартирі безлад? Фонтани – це прекрасно, але ТІЛЬКИ тоді, коли з крана тече питна, а не ржава вода!

 

Віталій ВЕРБИЦЬКИЙ


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 21:32:01.639

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок