Богдан Ткаченко: «Мої пріоритети – розвиток спорту і допомога дітям»

Богдан Ткаченко: «Мої пріоритети – розвиток спорту і допомога дітям»

Дата: 2020-09-09 | Категорiя: Iнтерв'ю

«У здоровому тілі – здоровий дух!» З цим висловом важко не погодитися, адже для уникнення проблем із здоров’ям надзвичайно важливо підтримувати свою фізичну форму. Які умови для розвитку спорту у Чернігові, наскільки місто забезпечене спортивною інфраструктурою? Про це говоримо з депутатом Чернігівської міської ради від політичної партії «НАШ КРАЙ», президентом Асоціації дворового футболу Чернігова Богданом Ткаченком.

 

– Пане Богдане, вже тривалий час Ви очолюєте Чернігівську асоціацію дворового футболу 8х8. Як виникла ідея організувати перший чемпіонат із дворового футболу в нашому місті?

– У 2009 році вперше було проведено змагання серед аматорських колективів Чернігова. Тоді я ще не був організатором, а разом із своєю командою брав участь у турнірі. Мене настільки захопив цей рух, що вже наступного року долучився до його розвитку. Спільно із однодумцями вдалося створити Асоціацію дворового футболу, яку очолюю вже 10 років. Я прагну зробити внесок у розвиток чернігівського спорту.

 

– Наскільки масштабними є змагання?

– Цьогоріч через пандемію кількість команд зменшилася. Наразі їх – 48. Проте, два роки тому, був зафіксований рекорд – 58 команд. Якщо говорити в цілому, то змагання проводимо в трьох лігах – Вищій, Першій та Другій.

 

– Чому так важливо підтримувати та розвивати спорт у Чернігові?

– Для мене особисто спорт – це справжня філософія життя. Адже він вчить людей робити висновки із поразок, дозволяє краще взаємодіяти і працювати командою, виховує дисципліну. А ще в умовах сьогодення, спорт – важлива складова здорового способу життя і профілактики запобігання злочинності серед молоді. Крім того, завдяки спорту можна тримати себе в тонусі та бути більш витривалим.

 

– На вашу думку, чи дбає чинна міська влада про спортивний розвиток молоді в нашому місті?

– Про що можна казати, якщо в Чернігові не вистачає якісних футбольних полів? На балансі міста немає нормальних стадіонів. Є «Локомотив», але його важко назвати стадіоном. Він перебуває у жахливому стані. Окреме питання щодо футбольних майданчиків, розташованих біля шкіл. Керівництво навчальних закладів дозволяє там грати лише на уроках фізичної культури. Потім ці майданчики замикають і діти не мають змоги пограти після уроків. На моє переконання, об’єкти спортивної інфраструктури мають бути доступними кожному чернігівцю. І навіть спортивні майданчики, облаштовані у рамках проєктів бюджету участі, часто бувають недоступними для дітей із мікрорайону, а тому виникає питання – навіщо їх будувати?

 

– Одним із ваших пріоритетів як депутата Чернігівської міської ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» є підтримка та розвиток освіти і спорту в Чернігові. Що вже вдалося реалізувати із запланованого?

– У 2016 році я ініціював будівництво футбольного майданчика по вулиці Льотній, 6. Мінімальною кількістю голосів мою ініціативу було підтримано та виділено 1,5 млн гривень. Радий, що це вдалося втілити. На жаль, не всі мої ідеї та ініціативи щодо розвитку спортивної інфраструктури мають підтримку на сесіях міської ради. Нагальна потреба – побудова великого футбольного майданчика на базі шкіл №28 і №33. Це питання потрібно вирішувати негайно. Чим більше буде таких майданчиків, тим більше чернігівців зможуть долучитися до здорового способу життя.

Водночас із депутатського фонду завж­ди намагаюся виділяти кошти для поліпшення матеріально-технічної бази загальної спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12. Цьогоріч був придбаний новий ноутбук, проєктор, замінені меблі в хімічному кабінеті, зроблено ремонт у кабінетах музики та української мови. До того ж, ініціював питання щодо ремонту покрівлі в школі. Найболючіша проблема школи №12 – басейн, що в аварійному стані. На капітальний ремонт потрібно близько 10 млн гривень. Моє завдання – домогтися виділення цих коштів та зробити все, щоб у школі були комфортні умови для занять плаванням. Як бачимо, у чинної влади нині дещо інші пріоритети.

 

– Також Ви дуже активно займаєтесь благодійністю і допомагаєте чернігівцям, які цього потребують.

– На жаль, у Чернігові живе дуже багато малозабезпечених сімей. Для таких родин ми збираємо речі, іграшки та допомагаємо їм. На Новий рік із подарунками відвідуємо дитячі садочки, школи та спеціалізовані інтернати. Для дітей із шкіл-інтернатів дуже важлива така підтримка, бо вони зростають без батьківської уваги. Всім людям, які до мене звертаються, допомагаю чим можу. Жодне прохання не залишаю поза увагою.

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

  • Народився 16 лютого 1979 року в Чернігові.
  • Закінчив ЧНПУ імені Тараса Шевченка. Має дві вищі освіти.
  • Працює в органах державної влади. Депутат Чернігівської міської ради від політичної  партії «НАШ КРАЙ».
  • Президент Асоціації дворового футболу м. Чернігова.
  • Одружений. Разом із дружиною Наталею виховує сина Ярослава та доньку Ольгу, названих на честь київського князя Ярослава Мудрого і княгині Ольги.

 

Олеся БІЛА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок