Марія Родикова: Кожному чернігівцю – наша увага і підтримка!

Марія Родикова: Кожному чернігівцю – наша увага і підтримка!

Дата: 2020-09-16 | Категорiя: Соціум

Чернігів для Марії Родикової – рідне місто, місто її становлення, як особистості та професіонала. «Люблю свою роботу, адже вона передбачає спілкування із людьми. Я щаслива, коли під час особистого прийому громадян можу допомогти чернігівцям у вирішенні їхніх нагальних питань, а таких питань чимало», – ділиться вона.

 

Довідка: Народилася 1 серпня 1988 року в Чернігові.

Заступниця голови Деснянської у м. Чернігові районної ради.

Освіта – вища, міжнародний політолог, магістр державного управління.

Заміжня, виховує сина і доньку.

 

Марія вказує, що попри зовнішні зміни, у місті є багато роботи у сфері підтримки місцевих жителів. «Кожен чернігівець має значення! Людина будь-якого віку має відчувати турботу про себе або небайдужість до своїх потреб із боку міської влади», – упевнена вона. Думку людей повинні чути у владних кабінетах і не просто чути, а враховувати її! Вийшовши на вулиці Чернігова і поспілкувавшись із містянами, можна одразу виокремити пріоритети. Тому Марія Родикова вбачає в якості першочергових кроків покращення саме соціальної сфери у місті над Десною. Наприклад, актуальним для Чернігова уже є збільшення муніципальної допомоги при народженні дитини, адже сьогоднішні виплати на тлі зростання цін поступово втрачають свою цінність. До речі, ця програма у таких розмірах ініційована саме «НАШИМ КРАЄМ». Завдяки цьому вже понад 5 тис. чернігівських родин отримали виплати на 41 млн грн при народженні дітей. Також потрібно дбати про учасників бойових дій, родини загиблих в АТО/ООС, представників старшого покоління. Є ідея запровадити оздоровлення для літніх чернігівців, відкрити соціальні магазини.

 

– На сьогодні у нас немає жодної міської програми, що б мала за мету підтримку людей поважного віку. А Чернігівщина загалом і обласний центр зокрема – території, де прошарок пенсіонерів достатньо значний. А я не можу стояти осторонь таких проблем, і тому буду виносити на розгляд міськради низку пропозицій.

 

Одночасно маємо дбати про допомогу дітям з інвалідністю, юним чернігівцям, позбавленим батьківської турботи тощо, – наголошує Марія Родикова. Тому й необхідна містянам муніципальна картка, що може бути зручним сервісом для соціальних програм, як це працює в інших містах.

 

Представниця «НАШОГО КРАЮ» впевнена, що Чернігів має розвиватися гармонійно – поліпшуватися як інфраструктура, міське середовище, так і якість життя людей, освітні, медичні послуги. «Моє гасло «Найцінніше – це людина, яка повинна бути здорова, досвідчена і соціально захищена», спрямовує увагу на деякі інші аспекти життя міста», – зауважує Марія Родикова. Відтак, переконана, що міська влада має приділяти потрібну увагу соціальним проблемам і спрямовувати на це відповідні фінансові можливості. Чернігівка вірить, що ситуація може змінитися, особливо, якщо у новій міській раді буде більше активних і відповідальних жінок. Потребують вирішення і медичні питання. Варто запровадити міське медичне страхування, щоб кожен застрахований чернігівець мав можливість отримати допомогу на медикаменти й лікування. Нині, на жаль, на цьому влада економить, і за кілька років ми можемо мати суттєві проблеми навіть в обласному центрі із доступом до якісної медицини. У Чернігові є потреба підтримувати людей з онкологічними захворюваннями. Відповідна цільова програма започаткована «НАШИМ КРАЄМ», однак фінансується недостатньо, хоча кошти у міському бюджеті є.

 

Із 2015 року Марія Родикова працює у команді «НАШОГО КРАЮ», який завжди тримає руку на пульсі соціальних проблем чернігівців і знаходить можливість їх ефективно та професійно вирішувати, це люди, які вболівають за наше місто, за те, щоб у ньому було зручно жити всім верствам населення, від молоді і до людей похилого віку.

 

– Часто пропозиції молодих людей бувають доречними. Часом від деяких управлінців чуєш про актуальність тієї чи іншої проблеми, але шляхів її вирішення не пропонується. У мене є певні нарікання на роботу Чернігівської міської ради, яка приділяє надзвичайно велику увагу дорогам і фонтанам, забуваючи про потреби і життя звичайних чернігівців. Бюджет міста має працювати в інтересах усіх мешканців обласного центру, – зазначає Марія Родикова. Вона впевнена, що ситуацію варто змінити і готова це робити.

Галина Петрова
Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок