Народовладдя замість одноосібного правління, добробут для кожного чернігівця і розвиток економіки міста пропонує команда «НАШОГО КРАЮ»

Народовладдя замість одноосібного правління, добробут для кожного чернігівця і розвиток економіки міста пропонує команда «НАШОГО КРАЮ»

Дата: 2020-09-23 | Категорiя: Соціум

«НАШ КРАЙ» у Чернігові та області йде на місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня, потужною командою, представників якої було презентовано під час обласної партійної конференції. На Чернігівщині політична сила висуває понад 1500 кандидатів у депутати рад різних рівнів та 47 кандидатів на посади голів ОТГ.

 

Лідер «НАШОГО КРАЮ» в регіоні, народний депутат України Борис Приходько під час конференції зазначив, що представники партійної команди не бояться брати відповідальність за розвиток своїх сіл, селищ, міст. «Ми живемо поруч з людьми, якнайкраще знаємо їхні проблеми і шляхи їх вирішення. Ми знаємо, як розвивати громади, як залучати інвестиції і створювати нові робочі місця», – наголосив він. Метою діяльності представників «НАШОГО КРАЮ» на Чернігівщині є комфортне і безпечне життя людей у регіоні. «Місцеві вибори – це не боротьба за владу, це можливість змінити на краще ситуацію в регіоні, і наша команда упорається з цим завданням. «НАШ КРАЙ» має найкращу партійну команду господарників і профе­сіоналів», – відзначив Борис Приходько.


На посаду Чернігівського міського голови «НАШ КРАЙ» висунув Олександра Соколова, який очолював Чернігів у 2002-2015 роках, а також 42 кандидати у депутати Чернігівської міськради. Очолив партійний список кандидатів до міської ради Олександр Луценко, директор ТОВ «Укркорд», що працює на базі колишнього підприємства «Чернігівське Хімволокно». Різні кандидати на посаду міського голови і №1 у партійному списку означають, що команда сформована для захисту інтересів чернігівців, а не чиїхось особистих амбіцій.

Олександр Соколов зауважив, що команда «НАШОГО КРАЮ» об’єднала до міської ради чернігівців різного віку і сфер діяльності, але всі вони – професіонали своєї справи й щиро вболівають за майбутнє Чернігова. Кожному з них небайдуже, як розвивається місто, які галузі є пріоритетними, як витрачаються кошти міського бюджету, яким є життя кожного чернігівця. Ця команда здатна зробити значно більше, аби життя у Чернігові стало кращим.

Як повідомив Олександр Луценко, партія пропонує чернігівцям свою програму «7 кроків для розвитку Чернігова», метою якої є покращення якості життя кожного жителя міста. Серед основних своїх завдань діяльності команда «НАШОГО КРАЮ» вбачає у збільшенні на 25% міського бюджету Чернігова упродовж наступних п’яти років за рахунок активного розвитку підприємництва і залучення інвестицій. А для чернігівців – це нові робочі місця та гідна заробітна плата вдома. Також, на думку Олександра Луценка, зробити у місті більше можливо, якщо викорінити різні сумнівні схеми під час виконання робіт та послуг у місті, а також посилити контроль за цінами робіт і послуг, що виконуються за бюджетні кошти. Адже, за різними джерелами, ціни завищені мінімум на 25% та навіть більше, порівняно з іншими містами.

Крім цього, основний акцент у програмі «7 кроків для розвитку Чернігова» робиться на посиленні ролі жителів міста у процесі схвалення рішень. «Ми пропонуємо щороку спрямовувати по 1 млн грн на кожну виборчу дільницю у Чернігові (бо на сьогодні це єдиний адміністративний поділ міста) на ініціативи мешканців. Так ми створюємо рівні можливості для чернігівців, які живуть як у віддалених мікрорайонах, так і в центрі. У підсумку, за п’ять років ми зможемо суттєво покращити ситуацію з благоустроєм, якістю життя у мікрорайонах Чернігова», – упевнений Олександр Луценко.

Серед інших пріоритетів партії є завдання покращити соціальну складову, запровадивши муніципальну картку – картку чернігівця, наповнивши її конкретним змістом: адресною соціальною допомогою, знижками в аптеках і магазинах, можливістю сплачувати комунальні платежі та за проїзд у транспорті та багато іншого. Картка чернігівця – це турбота й увага кожному жителю міста.

Йдеться у програмі і про зниження комунальних тарифів у Чернігові, насамперед, за тепло. Цього можна досягти завдяки активізації робіт з енергозбереження на теплопостачальних підприємствах, а також у житлових будинках чернігівців. Наразі у місті для цього є всі можливості. Водночас те, що пропонують інші політичні сили у галузі теплопостачання, загрожує появою монополії на тепло і гарячу воду. А це означає можливість встановлення ще вищих тарифів.

Також під час конференції «НАШ КРАЙ» запропонував різним політичним силам, громадським діячам і волонтерам підписати Меморандум про прозорі і чесні вибори, аби разом протидіяти порушенням виборчого законодавства та не допустити фальсифікацій результатів народного волевиявлення. Як заявляють представники політичної сили, вже тепер на членів команди «НАШОГО КРАЮ» чиниться тиск і залякування. Кілька кандидатів, які працюють у закладах бюджетної сфери, вимушені були відмовитися від намірів балотуватися до Чернігівської міської ради. «Ми розуміємо, що на цих виборах достатньо високою є загроза фальсифікацій результатів голосування і підкупу виборців. Водночас чернігівці мають зрозуміти просту річ – сьогодні вам пропонують продати свій голос за кілька сотень гривень, але завтра заберуть тисячі гривень з ваших кишень через завищені ціни на товари і послуги, що фінансуються з бюджету, через захмарні тарифи, через відсутність якісних і доступних медичних та освітніх послуг для вас і ваших дітей», – прокоментували у виборчому штабі політсили.

«НАШ КРАЙ» забезпечить добробут жителів Сіверського краю. Разом ми зможемо зробити більше, щоб життя чернігівців стало кращим!

Володимир КОВАЛЬЧУК


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок