Дорожні біди Ічні: багнюка, вибоїни, калабані та діряві шини від них

Дорожні біди Ічні: багнюка, вибоїни, калабані та діряві шини від них

Дата: 2020-09-23 | Категорiя: Соціум

Вулицями Дачна і Перемоги в Ічні пройти чи проїхати справжнє випробування. Особливо після дощу, коли на перехресті виникає чи не стометрова калабаня, що роками псує місцевим життя. Обидві вулиці ґрунтові і давно просять твердого улаштування. Два місяці тому тут все ж зробили висипку з будівельних відходів, однак проблем людям лише додалося…

Жителька вулиці Перемоги Людмила Куліш щодня долає вибоїни дорогою на роботу і коли повертається додому. Днями їхала автівкою по висипці, яка місцями не з битої цегли, а з уламків стін. Наїхала колесом на арматурний прут. Залізяка пошкодила двері, колесний диск, прописала полосу по кузову.

Вже не перший раз дорога, якщо можна її так назвати, створює проблеми, - каже пані Людмила. - Минулого року машину майже втопила в одній з калюж. Ледь виїхала. Пішки пройти теж не легко. Місцями на Дачній підтоплює від паркану до паркану. Справжній бар’єр. Було, що дорогою до школи діти  з батьками буквально падали до калабані! Сором. Весь Китай на плавунах і дороги не такі як у нас! Та й по нинішнім брилам, якщо ходити, можна лиха вхопити. Зверталися до міської влади, але нас не чують. Добре, що на арматуру натрапила машина, а не хтось з людей. Міг їхати велосипед, йти дитина, хто завгодно.

Людмила Куліш написала заяву до поліції, адже бездіяльність міської влади урвала терпець.

Також більше сорока обурених жителів вулиць звернулися до депутата Ічнянської міської ради даного округу Олени Бутурлим.

Серед них і мешканець Дачної Микола Городничий. Чоловік з 2008 року бореться за нормальну дорогу на вулиці. Його двір прямо біля великої калабані.

Калюжа так розливається, що люди йдуть по моєму паркану, тому постійно його ремонтую, – зазначає пан Микола. – А з іншого боку калабані - колюча акація. Теж не пройти. До місцевої  влади звертаюся чи не щороку. Приїдуть, зарівняють ями, згодом їх розмиває знову і стоять озера. Потрібне асфальтове покриття.

Це питання мені давно знайоме, бо я багато років жила поряд з проблемним шляхом, – ділиться Олена Бутурлим. – Перехрестя постійно розмиває, висипки тонуть. Такий грунт. Спільно з комунгоспом проблему неодноразово намагалися вирішити. Комунальники роблять все, що у їх силах. Але міська влада коштів не дає. У Ічні багато невеличких вулиць і провулків із занедбаними грунтівками, на які потрібно першочергово звертати увагу. На ремонт доріг у місті виділяють близько 300 тон щебеню на рік. Чи буде результат? Звісно – ні! Звернення Людмили, на жаль, далеко не перше. Знову порушуватиму питання доріг у міськраді. 

Про ситуацію на перехресті Дачної і Перемоги, а також на інших “битих” шляхах Ічні у КП “Виробниче управління житлово-комунального господарства”, яке відповідає зокрема за дорожнє покриття міста, знають і кажуть, що намагаються вирішити.

Де взявся прут на який натрапила людина нещодавно – не знаю, – коментує ситуацію начальник підприємства Володимир Кирій. – Можливо, хтось з місцевих щось висипав, таке має місце. Стверджувати нічого не можу і проконтролювати також неможливо самовільні підсипки. Там, можна сказати, нагла піщуга, тому постійно розмиває. Ми вивозили бій цегли, де найбільші ями. Грейдер проходив. У кінці вересня плануємо подушку з битої цегли накрити щебеневою сумішшю. 

Вулиця Дачна у Ічні ще й веде на об’їзну дорогу, тому улаштування шляху там вкрай потрібне. Та, на жаль, дорожні біди Ічні на цій вулиці не закінчуються.

На сусідній - Богдана Хмельницького через ями не ходить громадський транспорт. Раніше, коли дорога була трішки ліпшою – заїжджав. Тут ще й проблема захована під землею. Часто прориває водогін. Найперше треба його відремонтувати. Люди кажуть, кошти міська рада виділяла, але робіт не було й близько.

Навіть ті нечисленні дороги Ічні, які частково заасфальтували за бюджетні кошти, якщо і ремонтують, то чомусь не тутешні працівники «Дорожньо-експлаутаційного управління», яке лишається без роботи, а заїжджі. До того ж якість ремонтних робіт людей не задовольняє.

Щоб там не було, а на вулиці, де живе нинішня пані мер Ічні – асфальт і цілком непоганий. Також нещодавно у центрі міста зʼявилася алея з плитки і стела «Я люблю Ічню».

Ічнянці, звісно, інфраструктурним оновленням у центрі раді, та спочатку хочуть вибратися туди, не втонувши у багнюці, не наткнувшись на небезпечний “сюрприз”.

Лев МИХАЙЛЕНКО

Два місяці тому комунальне підприємство «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» зробило тут висип

 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 16:36:02.144

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок