Зробимо більше на кожній вулиці, для кожної оселі, для кожного чернігівця

Зробимо більше на кожній вулиці, для кожної оселі, для кожного чернігівця

Дата: 2020-10-13 | Категорiя: Соціум

ДЛЯ ВСІХ – ГІДНУ ЗАРПЛАТУ ТА РОБОЧІ МІСЦЯ

 

Рівень зарплат у Чернігові є одним із найнижчих в Україні. Низькі зарплати зумовлюють від’їзд людей із нашого міста в пошуках кращої долі. Цю ситуацію потрібно змінювати. І партія «НАШ КРАЙ» бере на себе таку відповідальність.

Ми забезпечимо гідний рівень зарплати для чернігівців, створюватимемо умови для розвитку бізнесу та залучення інвестицій. Зможемо досягнути росту економіки (бюджету) міста на 25% за наступні п’ять років.

Збільшення бюджету дасть змогу зробити в місті значно більше. Чернігів стане перспективним, адже з’являться нові робочі місця, гідна зарплата, і, як наслідок, підтягнуться і всі інші сфери: освіта, культура, медицина, соцзахист.

І не треба чекати міфічного закордонного інвестора. Треба дати місцевим підприємцям-початківцям можливість запрацювати на повну потужність за рахунок безповоротних грантів із міського бюджету та компенсації відсотків за банківськими кредитами. Головним критерієм для отримання підтримки буде створення нових робочих місць з гідною оплатою праці.

Команда «НАШОГО КРАЮ» об’єднала відповідальних господарників та професіона– лів, які вміють працювати, вміють будувати, мають досвід, які попри все вже створюють робочі місця з гідною зарплатою в Чернігові. Спільно зробимо більше – буде краще!

 

ДЛЯ КОЖНОЇ ВУЛИЦІ – БЮДЖЕТ УЧАСТІ ТА НАРОДОВЛАДДЯ

 

Майже 65% усіх податкових надходжень до бюджету міста Чернігова – податок на доходи фізичних осіб. Зокрема, у бюджеті міста за 2020-й із запланованих

2,1 млрд усіх власних податкових надходжень 1,35 млрд – це нарахований і утриманий податок на заробітну плату чернігівців.

Платники податків – основа будь-якої місцевої громади, вони мають знати і впливати на те, як використовуються їхні гроші. Якщо цього не відбувається, виходить, що влада має на меті обдурити своїх виборців. У Чернігові, на жаль, думка місцевих жителів не має значення.

Саме тому кандидати від «НАШОГО КРАЮ» пропонують збільшення бюджету участі до 111 млн грн. Ми запровадимо народовладдя замість одноосібного правління. На кожну зі 111 виборчих дільниць щороку спрямовуватиметься по 1 млн грн на ініціативи мешканців. На громадських обговореннях чернігівці будуть визначатися щодо переліку робіт. Спільно покращимо стан дворів, будинків, вулиць і перетворимо Чернігів на місто без околиць. Адже наразі більшість робіт виконуються тільки в центрі міста.


 

ДЛЯ КОЖНОЇ ОСЕЛІ – ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

 

Тарифи в Чернігові є одними із найвищих в Україні з-поміж обласних центрів із тотожною кількістю мешканців, натомість заробітні плати чернігівців у рейтингах посідають останні сходинки.

Окрім цього, чернігівцям жодним чином не роз’яснюють, що саме входить у структуру тарифів, за що вони сплачують шалені кошти. Чому гігакалорія тепла в Чернігові від «Облтеплокомуненерго» коштує 1781,23 грн/Гкал, а для абонентів ТОВ «Технова» –

1598,94 грн/Гкал? Напевно через те, що, за словами народного депутата від 205-го округу Олега Семінського, серед власників «Облтеплокомуненерго» фігурує і прізвище чинного міського голови Чернігова Владислава Атрошенка.

Неприйнятною є ситуація, коли люди відмовляють собі в необхідних речах, щоби сплатити за комуналку за грабіжницькими тарифами.

«НАШ КРАЙ» доб’ється від теплогенеруючих підприємств встановлення справедливих та виключно економічно обґрунтованих тарифів, ми не допустимо ціни «зі стелі», будемо контролювати цільове використання закладених у тариф коштів на енергозаощадження та покращення екології, примусимо знижувати ціни завдяки енергоефективності. Знизивши тарифи – повернемо добробут.

 

КОЖНІЙ ЛЮДИНІ – СОЦІАЛЬНІ БЛАГА ТА КАРТКУ ЧЕРНІГІВЦЯ

 

Як корінних жителів міста, кандидатів від «НАШОГО КРАЮ» не влаштовує те, що зараз відбувається в Чернігові. Чинна міська влада скористалася результатами децентралізації лише задля власного збагачення. Ніби щось робиться, але під «яскравою обгорткою» приховуються насправді неприємні речі. Це тотальна корупція й закритість влади, абсолютно антисоціальна політика, яка виражається в грабіжницьких тарифах, відсутності робочих місць, закритті шкіл, скороченні соціальних програм.

Ми забезпечимо турботу про кожного завдяки впровадженню Картки чернігівця. Містяни отримуватимуть регулярну адресну допомогу з бюджету міста, матимуть медичну страховку, зможуть придбати ліки та продукти зі знижками, а діти – безкоштовне харчування в школах міста. Ми доб’ємося посилення соціальної підтримки чернігівців.

Крім того, ми повернемо надбавки за престижність праці педагогам Чернігова в розмірі 20% від окладу. Премії до професійних свят – це добре, але освітяни мають отримувати кошти, що передбачені законодавством. Також надбавки будуть отримувати й медичні працівники. Медицину міста треба рятувати, а не скорочувати.

 

НАШ КРАЙ: ЗРОБИМО БІЛЬШЕ – БУДЕ КРАЩЕ!

Більше про кандидатів і програму партії на сайті: nashkray.cn.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-03 10:46:01.907

  • Всього випадків: 772,760
  • Активні: 375,374
  • Всього смертей: 12,960
  • Нових смертей: 243
  • Всього одужали: 384,426

Замовити зворотний дзвінок