Один постачальник – два енергоресурси. «Чернігівгаз Збут» має пакетні пропозиції для бізнес-клієнтів

Один постачальник – два енергоресурси. «Чернігівгаз Збут» має пакетні пропозиції для бізнес-клієнтів

Дата: 2021-02-23 | Категорiя: Соціум

У червні 2020 року ТОВ «Чернігівгаз Збут» отримало ліцензію на постачання електричної енергії для непобутових споживачів. Наразі компанія пропонує своїм корпоративним клієнтам пакетну пропозицію, яка передбачає реалізацію природного газу та електроенергії.

 

– Дослідження бізнес-середовища свідчать, що підприємці намагаються максимально оптимізувати взаємодію із постачальниками енергоресурсів. Ми пропонуємо своїм непобутовим клієнтам можливість купувати природний газ та електроенергію одним пакетом, – зазначає директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

 

Компанія є постачальником електроенергії за вільними цінами, що дає змогу її клієнтам обирати найбільш привабливі умови співпраці, зокрема, вартість енергоресурсу. Придбання електроенергії на ринку «Доба наперед» актуа­лізує вартість ресурсу за фактом споживання. Укладення договорів на постачання двох видів енергоресурсів з ТОВ «Чернігівгаз Збут» передбачає індивідуальне визначення графіків оплати та умов інформування споживача.

 

– Обираючи співпрацю з нашою компанією у сфері постачання природного газу та електричної енергії, клієнт отримує персонального менеджера, який вестиме обидва напрями. Переваги такого сервісу очевидні – надання комплексних консультацій, швидке формування рахунків та актів виконаних робіт з обох видів постачання, допомога з укладанням нових договорів або внесення змін у діючі, – додає начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Чернігівгаз Збут» Ігор Полулях.

 


Докладно вивчити умови постачання електроенергії можна на офіційному сайті ТОВ «Чернігівгаз Збут» у розділі «Електропостачання».

 

Обговорити деталі співпраці та укласти договір про постачання електричної енергії можна у відділах продажів юридичним особам ТОВ «Чернігівгаз Збут»:

 

  • Куликівський, Ріпкинський, Чернігівський райони та м. Чернігів: за телефоном (0462) 94 12 47;
  • Варвинський та Прилуцький райони (з фізичним розташуванням у м. Прилуки): (04637) 7 16 10;
  • Ніжинський, Бобровицький, Козелецький, Носівський райони (з фізичним розташуванням у м. Ніжин): (04631) 7 83 05;
  • Коропський, Менський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький, Городнянський, Корюківський та Сновський райони (з фізичним розташуванням у м. Мена): (04644) 2 14 09;
  • Бахмацький, Борзнянський, Ічнянський, Срібнянський, Талалаївський райони (з фізичним розташуванням у м. Бахмач): (04635) 4 10 06.

 

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року, з відкриттям ринку електроенергії, непобутові споживачі мають право вільно обирати постачальника електричної енергії для своїх бізнес потреб.

 

ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»

 

 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:22:02.089

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок