Жителів Чернігівщини запрошують долучитися до проєкту оцінки якості роботи влади

Жителів Чернігівщини запрошують долучитися до проєкту оцінки якості роботи влади

Дата: 2021-03-31 | Категорiя: Соціум

До нашої редакції завітав президент Антикорупційної громадської спілки «Совість» Володимир Демиденко, який розповів про діяльність спілки, створеної в 2014 році. Через газету звертається до жителів області взяти участь у проєкті «Совісті», що покликаний оцінити якість роботи влади.


Володимир Демиденко
 

Відзначимо, місія спілки – знищення корупції, мета – створити умови, за яких люди не зможуть або не захочуть мати справу з корупцією. «Совість» за зверненням і з власної ініціативи в інтересах суспільства очищує законодавство від корупції, розробляє закони і лобіює їх ухвалення, забезпечує об’єктивність розгляду скарг фіскальними органами, робить експертизу і виправлення діяльності органів влади, виявляє і протидіє політичній корупції та інше.

 

– Який головний обов’язок будь-якого представника влади, про який ніколи не згадують у посадових інструкціях? На жаль, мало хто з держслужбовців відповів на це запитання правильно. Проте всі погодились, що це обов’язок формувати позитивний імідж діючої влади, – відзначає Володимир Демиденко. – Взагалі на Чернігівщині працюють більше 30 різних органів влади, кадрове наповнення яких налічує десятки тисяч посадових осіб. І ніколи народ не оцінював якість їхньої роботи. Зав­жди вони самі оцінювали свою роботу і майже завжди на «відмінно». Проте якість нашого життя постійно погіршується, а їхнього – зростає.

 

Як повідомляє пан Володимир, більш ніж рік тому Антикорупційна громадська спілка «СОВІСТЬ» розробила, а торік затвердила Методику визначення показника сприйняття якості роботи влади.

 

– За рік проведені в різних регіонах України дослідження практичного використання розробленої методики дозволили не тільки підтвердити ефективність її застосування, але й надали безцінний практичний досвід використання цього показника для покращення роботи різних гілок влади, окремих посадових осіб, державних інституцій, – продовжує президент АГС «Совість». – І нарешті прийшов час застосувати цю методику і в Чернігівській області.

 

Її суть полягає в тому, що оцінку якості дій органів влади і окремих посадових осіб, наділених владними повноваженнями, проводить сам народ, точніше та його частина, яка має досвід безпосереднього контакту з цим органом влади або посадовцем.

 

Три головні завдання методики:

 

  • визначення рівня оцінки якості роботи органу влади і (або) його посадової особи за трьома показниками: професійність, доброчесність, доброзичливість;
  • прийняття і реалізація заходів, спрямованих на покращення стану справ і діяльності органу влади відповідних до отриманих результатів оцінки якості роботи;
  • ознайомлення громадськості і керівництва об’єкта досліджень, а також керівника вищого рівня з результатами проведених досліджень і рекомендаціями громадських експертів стосовно реалізації запропонованих заходів.

 

– Ми надамо характеристику кожного показника, – наголошує Володимир Демиденко. – Професійність – показник, за яким оцінюємо адекватність, точність, швидкість і ефективність рішень і дій, якими працівники органу реагують на запити суспільства. Доброчесність – показник, за яким оцінює­мо рівень корумпованості працівників органу, їхньої моральної відповідальності за свою поведінку і спосіб життя, рівень патріотизму. Доброзичливість – показник, за яким оцінюється рівень позитивного емоційного впливу працівників органу влади на отримувачів адміністративних послуг, відвідувачів та інших контакторів; готовність до співпраці, відкритість та прозорість.

 

Як було зазначено, оцінювання відбувається анонімно по кожному показнику, інформацію про оцінювачів нікому не надають. Оцінку проводять тільки щодо тих органів влади і посадових осіб, з діяльністю яких оцінювач ознайомився особисто.

 

– Згідно з методикою для оцінки застосовуємо п’ятибальну шкалу, – каже пан Володимир. – Найвища оцінка: «5» – «зразковий рівень» означає, що досвід роботи органу влади, структурного підрозділу, посадової особи перебуває на такому рівні, що заслуговує вивчення і розповсюдження, а трудовий колектив органу (посадової особи) – заохочення і нагородження. «4» – «задовільний рівень», працівники органу влади чітко, чемно і своєчасно виконують свою роботу, не допускають помилок і неточностей. «3» – «незадовільний рівень» означає, що працівники органу влади в своїй роботі допускають окремі помилки, невчасно виконують вкрай потрібні дії; орган має незручний для відвідувачів графік роботи, великі черги, належним чином не облаштовані зони очікування; окремі працівники дозволяють собі нечемне поводження з відвідувачами, отримання публічної інформації ускладнено.

 

За словами Володимира Демиденка, «ганебний» рівень відповідає шкалі «2». Це коли працівники органу влади допускають у своїй роботі багато помилок, не володіють потрібною для виконання роботи кваліфікацією та інформацією; діяльність побудована за принципом – легше і менше працювати; потреби відвідувачів задовольняють дуже повільно або взагалі ігнорують; публічну інформацію не надають або лише за дуже ускладненою процедурою; комунікація не забезпечена, відношення до відвідувачів показово байдуже і нечемне.

 

– Найнижча оцінка: «1» – це «злочинний рівень», він означає, що в органі влади створені і постійно репродукують умови для скоєння корупційних діянь, – відзначає керівник «Совісті». – Колектив органу влади (посадова особа) працює не на задоволення потреб суспільства, а для власних потреб і на забезпечення потреб корупційної вертикалі. Владні функції не виконують, а використовують для отримання неправомірної вигоди, потреби відвідувачів ігнорують, інформацію про діяльність органу влади (посадової особи) утаємничують і не надають. Дії або бездіяльність працівників несуть у собі ознаки кримінального злочину.

 

Узагальнену інтегровану оцінку сприйняття якості роботи влади робить і розраховує розробник методики (АГС «СОВІСТЬ») завдяки математичній обробці трьох основних показників, визначених індивідуально оцінювачами.

 

– Користуючись нагодою, звертаюся до жителів Чернігівщини з пропозицією поінформувати нас про те, з яких органів і посадових осіб влади ви вважаєте доцільним розпочати в області оцінювання якості їхньої роботи. Повідомте «Совість» про свої бажання, – запрошує долучатися керівник спілки. – Назви органів влади, а також посади і П.І.Б. посадових осіб прошу направляти на наші адреси: поштову: 14000, м. Чернігів, проспект Миру 21/52; та електронну: AGS0000@ukr.net. Телефон: 067-461-13-75; VIBER; WhatsApp.

 

Володимир Демиденко просить громадян не зволікати, адже найближчим часом «Совість» оприлюднить у «Деснянці» перелік органів і посадових осіб влади, стосовно яких розпочнеться визначення показника сприйняття якості їхньої роботи.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-04-19 09:14:02.689

  • Всього випадків: 1,953,016
  • Активні: 425,339
  • Всього смертей: 40,000
  • Нових смертей: 214
  • Всього одужали: 1,487,677

Замовити зворотний дзвінок