Чернігівщина налагоджує ділові зв’язки з представниками усіх континентів світу!

Чернігівщина налагоджує ділові зв’язки з представниками усіх континентів світу!

Дата: 2019-12-03 | Категорiя: Соціум

3 грудня на Чернігівщину завітала почесна делегація Міжнародного Трейд-клубу в Україні. Знакова зустріч представників іноземних держав, дипломатичних установ, міжнародних компаній, структур Євросоюзу з керівництвом обласної влади та бізнесом регіону відбувається вже увосьме. І цього разу насамперед вразив великий склад закордонної делегації. Вперше в історії на чернігівську землю прибуло чотири сотні представників з усіх континентів світу, шістнадцяти країн: Словаччини, Китаю, Іспанії, Канади, Малайзії, Австрії, Бельгії, Німеччини, Гвінеї, Румунії, Болгарії, Ізраїлю, Швейцарії, Швеції, Єгипту та Данії.

 

У своєму вітальному слові голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко відзначив, що Чернігівщина відкрита для міжнародного співробітництва і готова створити максимально комфортні умови для започаткування бізнесу в регіоні.

– Маю надію сьогодні поспілкуватися з кожним з вас, – звернувся до міжнародних гостей Андрій Прокопенко. – Зупинюся на економіці нашої області. Локомотив зростання – агросектор, з року в рік ми нарощуємо сільськогосподарське виробництво і забезпечуємо потреби як України, так і інших держав. Зернові наразі є основою експорту регіону. Ми маємо позитивні тенденції також у розвитку агропромислового комплексу. Дуже динамічно розвивається швейний та текстильний кластери, машинобудування. Крім того, незабаром відкриватимемо перший в області індустріальний парк у Мені. А згодом, як мінімум, плануємо запустити ще три індустріальні майданчики під промислове виробництво. Ми будемо раді створити максимально комфортні умови для іноземних інвесторів цих нових підприємств. Радий запросити вас вливатися в існуючий український бізнес.

Як сказав очільник облдержадміністрації, наша область посідає 6 місце в Україні за сприятливістю ведення бізнесу в рейтингу Doing Business. І цей захід – чудова можливість обмінятися думками, представити регіональні інноваційні та інвестиційні проєкти та пропозиції й встановити безпосередньо контактні зв’язки.

Голова обласної ради Ігор Вдовенко також наголосив, що Чернігівщина має великий потенціал, і навіть зважаючи на те, що область прикордонна, межує з Росією-агресоркою, це не лякає інвесторів вкладати кошти і розвивати виробництво.

Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні, економічний радник, голова делегації Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчева до присутніх в залі звернулася українською:

– Від імені правління Трейд-клубу дозвольте висловити керівництву облдержадміністрації щиру подяку за згоду зустрітися з міжнародними членами, а також за організацію заходу. Наш Міжнародний клуб працює з 1992 року, сьогодні він об’єднує керівників та співробітників торгово-економічних відділень приблизно 40 іноземних посольств та міжнародних організацій, які акредитовані в Україні. Основна мета – інформування іноземних дипломатів щодо економічного і інвестиційного потенціалу України та її регіонів, ознайомлення з роботою промислових підприємств, сприяння на налагодження ділових контактів між українськими та закордонними товариствами. Дипломати регулярно відвідують області України, зустрічаються з керівництвом регіонів, знайомляться з інвестиційними проєктами, діяльністю промислових об’єктів. Проводять переговори з представниками ділових кіл. Результат роботи Трейд-клубу – поліпшення міжнародного іміджу України як країни з ринковою економікою, позитивною динамікою зростання зовнішньоторгового обороту регіону, зростання надходження закордонних інвестицій, створення спільних підприємств та відкриття компаній. Ми переконані, що сьогоднішня зустріч сприятиме поліпшенню ділових контактів, тож усім бажаю конструктивних переговорів і хороших результатів.

Під час візиту на Чернігівщину міжнародна делегація відвідала Собор Різдва Богородиці у Козельці, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», зокрема Борисоглібський собор. Завітала з ознайомлюючою екскурсією на підприємства ТОВ «Рига-Хліб» та ТД «Добродія фудс», до Інституту сільськогосподарської мікробіології і агропромислового виробництва НААН України.

 Лариса ГАЛЕТА, газета "Деснянка"

Фото Євгенія ВОРОХА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок