Просто роблять добрі справи

Просто роблять добрі справи

Дата: 2019-12-11 | Категорiя: Соціум

В обласному художньому музеї імені Григорія Галагана минулої п’ятниці відбулася святкова церемонія нагородження переможців традиційного конкурсу «Благодійник 2019 року» імені меценатів Тарновських.

Започаткована акція ще в 2008 році сприяє відродженню кращих традицій чернігівського благодійництва, меценатства і милосердя. За цей час біснес-структури, приватні особи, підприємці, волонтери Сіверського краю зробили чимало добрих справ на десятки мільйонів гривень для розв’язання суспільних та особистих проблем жителів області.

Вітаючи присутніх, заступниця голови обласної державної адміністрації Наталія Романова зазначила, що різноманітні грані доброти безмежні і благодійники внесли найщедріший доробок заради поліпшення життя наших людей. Вона побажала кожній патріотично налаштованій людині власним прикладом долучитися до меценатства.

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук також щиро привітав цьогорічних переможців конкурсу, які з вірою, надією, любов’ю в серці роблять благородну справу.

Після вітальних слів керівники області вручили почесні відзнаки та дипломи 39-ти переможцям конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських у шести номінаціях.

Серед відзначених бізнес-структур і сільськогосподарське товариство «Дружба-Нова» з Варвинського району, яке тільки цьогоріч на соціальні потреби місцевих громад виділило понад 50 мільйонів гривень. А серед неприбуткових організацій диплом переможця вручено Міжнародному благодійному фонду «Європа» з Прилук та чернігівському обласному об’єднанню «Милосердя і Доброта».

В Ічні славиться і користується популярністю кафе-центр сімейного дозвілля «Mama Milla», яке очолює Олена Бутурлим. Вона постійний спонсор ветеранських, освітянських, дитячих, спортивних свят, ініціаторка різноманітних благодійних акцій з вшанування пам’яті загиблих захисників України.

До того ж Олена Бутурлим, як депутатка і голова постійної комісії Ічнянської міської ради, допомагає громаді у вирішенні різнопланових соціальних проблем, на які не вистачає бюджетних коштів. Як наголосила переможниця конкурсу, якщо робити справу з добрим серцем і докладати максимум зусиль – успіх завжди прийде.

Про чимало благодійних справ розповів настоятель Вознесенського храму Ярослав Гика з Козельця. Він разом зі своїми однодумцями постійно піклується про наших військових. Проте, зазначив Ярослав, робити добро варто постійно, без зайвого афішування.

Загалом, церемонія викликала яскраві емоції як нагороджених, так і керівників профільних структурних підрозділів місцевої влади, представників громадськості, сфери культури та засобів масової інформації. Присутніх у фіналі вечора привітала піснями капела бандуристів імені Остапа Вересая під орудою заслуженої артистки України Раїси Борщ та заслуженого працівника культури України Миколи Борща.

Сергій Гайдук, газета «Деснянка»

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 21:14:01.505

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок