Дай, Боже, дітям щасливого та мирного майбутнього!

Дай, Боже, дітям щасливого та мирного майбутнього!

Дата: 2019-12-24 | Категорiя: Соціум

20 грудня в Києві стартував дитячий благодійний проєкт «У мене є майбутнє». Його організаторки – дві жінки з великим материнським серцем, сповненим любові, милосердя та добра – заслужений журналіст України, громадська діячка Марина Кінах та відома волонтерка Оксана Лазебник, більшість її знає як Ксюшу Київську. Дуже приємно та варте поваги, що з року в рік такі заходи для дітей підтримує підприємство з Чернігівщини – Ічнянський молочно-консервний комбінат.

 

– Якщо кожен робитиме добро в межах своїх можливостей, можливості добра стануть безмежними, – цитує Фазиля Іскандера Марина Кінах. Цьогоріч виповнюється 20 років, відколи вона організовує дитячі благодійні заходи.

– Проєкт «У мене є майбутнє» – новий і потужний! Він розпочався ще торік. Сьогодні, як і минулого разу ми з Ксюшею Київською зустрічали великий потяг дітей із зони бойових дій, – зазначає пані Марина. – Діти, які живуть саме на лінії фронту – із Мар’їнки, Авдіївки, інших сіл. Майже дві сотні школярів. Разом з ними – півтора десятка вчителів.

Завдяки Марині Кінах та Ксюші Київській, а також багатьом їхнім помічникам, майже 200 діток з буремного Донбасу приїхали на свято до мирного Києва, немов потрапили у інший світ, туди, де їх люблять та чекають. У заході також взяли участь сини та доньки загиблих героїв, дітки з інвалідністю, позбавлені батьківської любові, ті, які потребують лікування, хлопчики та дівчатка з малозабезпечених родин, сироти і не тільки.

Для юних і меншеньких гостей організаторки підготували насичену програму. Це не лише святковий концерт у залі Київської міської державної адміністрації зі Святим Миколаєм, новорічними виступами, аквагримом, різноманітними майстер-класами, аніматорами, зірковою фотосесією та подарунками. На дітей чекали також екскурсії столицею, зустрічі з цікавими людьми.

– Ми знаємо, що найбільше чекають цього свята діти, які змушені були бачити на власні очі війну, зруйновані оселі. Які залишили власні домівки та переїхали у чужі міста. Але ще є діти, котрі мріють про здоров’я, їм потрібна наша підтримка та трішки дива. Ми хочемо влаштувати арт-терапію, допомогти дітям відкритися після душевних травм за допомогою творчості. Хочемо, аби кожна дитина в цей святковий день відчула магію зими та повірила в себе, – розказують про ідею свята організаторки.

У залі Київської міськдержадміністрації зібралося півтисячі дітей! На жаль, не в силах благодійниць виконати найважливіші дитячі бажання, головне – це міцне здоров’я, повну родину, затишну оселю та мир навколо. Але Марина Кінах та Ксюша Київська змогли разом організувати передноворічне казкове свято, аби кожна дитина чудово провела час та зрозуміла, що її готові підтримувати і допомагати.

Авторки благодійного проєкту «У мене є майбутнє» взяли на себе відповідальність та створили гімн, який супроводжуватиме дітей на життєвому шляху, зігріватиме на кожному кроці, даруватиме світло та надію, стане своєрідним поштовхом для звершень і перемог.

Під час святкового заходу щиру вдячність за постійну підтримку Марині Кінах та Ксюші Київській висловили гості з Мар’їнської загальноосвітньої школи №2:

– Ви стали для нас настільки рідними, що, напевне, ближчих людей у нас немає. Низький уклін за всі добрі справи, за сили й душу, які вкладаєте в майбутнє наших діток! Знаєте, жити на лінії розмежування, де за сімсот метрів – передова, непросто. А втілювати українські традиції, жити по-українські – це наразі виклик для кожного з нас. Проте ми намагаємося, і сьогодні про це свідчать наші діти.

Усі вони – у вишиванках. Виконували патріотичні українські пісні. А в рученятах тримали – янголів, привезених з вогняного Донбасу. Це дарунок і побажання: «Нехай вони оберігають вас і Україну!»

– Найважче – відправляти та проводжати діточок Мар’їнки… додому. Серце розривається від думки, в яке пекло я їх проводжаю.., – ділиться тим, що крає їй душу Ксюша Київська.

– Діти з вогняного Донбасу мають знати – у них є майбутнє! Ми вас дуже любимо, і вся Україна вболіває за мир у ваших домівках! Але, на жаль, вони й досі живуть під обстрілами. Тож ми молимо Господа – нехай скоріше прийде мир у їхні оселі, – з хвилюванням каже Марина Кінах.

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»

 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-25 00:42:01.931

  • Всього випадків: 188,106
  • Активні: 100,891
  • Всього смертей: 3,757
  • Нових смертей: 52
  • Всього одужали: 83,458

Замовити зворотний дзвінок