Рексу з електрички шукають господаря

Рексу з електрички шукають господаря

Дата: 2020-01-21 | Категорiя: Соціум

На початку січня до електрички Ніжин-Київ зайшов чималий пес. Уваги ніхто не звернув, пасажири сприйняли його за хазяйського. Та коли електропоїзд рушив, а до собаки так ніхто і не підійшов, стало зрозуміло – він подорожує сам.

 

– Поволі зайшов до вагона, пройшовся, вдивляю­чись в обличчя людей, а тоді спокійнісінько влігся, – пригадує ніжинка Наталія Прохоренко. Жінка їхала того дня з незнайомим песиком в одному вагоні. – Люди були певні – хазяїн десь поруч, бо пес почувався напрочуд спокійно. До відправлення лишилось кілька хвилин. Пасажири заметушилися, мовляв, чого такий великий собака і без намордника. Виявилося, нікого з ним нема. Я ще звернулася до нього жартома, чи з квитком? Він всівся поруч. Навіть спробували вивести його назад на перон та біля тамбура пес піджав хвоста і заскавулив... Силою випхати не ризикнули.

Чотириногий пасажир так і їхав усю дорогу біля ніг Наталії. Коли наблизилися до столиці, жінка повісила йому на шию шнурок з навушників із запискою. Лишила свій мобільний та кілька слів, що пес загубився і сам приїхав з Ніжина. Також ніжинка написала про песика-пасажира у соцмережах, сподівалася: знайдеться господар. Собака виглядав доглянутим і навіть реагував на команди. Невже таких викидають?

– Уже за кілька годин мені подзвонили з Борщагівського депо, – продовжує Наталія. – Повідомили, що собака у них. Погодилися перетримати. Жевріла надія, що хазяїн з Ніжина ось-ось знайдеться. Пізніше, завдяки розголосу в соцмережах, з’ясувалося, що пес з Броварів. Його звати Рекс. Власника в нього, на жаль, немає. Песика-мандрівника впізнали броварські волонтери, які й забрали його назад.

До Ніжина Рекс дістався теж електричкою. Містяни пригадують, що бачили його у вагоні й раніше. Ймовірно, чотириногий пасажир злякався феєрверків у новорічну ніч і заїхав світ за очі.

Просто так дорослого собаку з вулиці до вагона, ясна річ, не затягнеш. У Рекса, певно, була така видресирувана звичка у минулому.

Собака чистий, навіть стерилізований, щоправда, має більмо на правому оці. Нині йому шукають господаря.

 

Михайло ЛОМОНОСОВ, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок