Допомога армії – аж до Перемоги!

Допомога армії – аж до Перемоги!

Дата: 2020-02-04 | Категорiя: Соціум

Підтримка української армії – безцінна. Тим паче нині, коли, як кажуть, люди звикли до війни і вже не так активно відгукуються. Ічнянщина, один з тих регіонів Чернігівщини, де на заклик про допомогу небайдужі відзиваються з першого дня бойових дій на Сході й, що важливо, натепер. Допомога ця безперервна, упродовж майже шести років!

І увесь цей час нашим військовим, уродженцям Ічнянщини, які боронять землю в різних частинах Луганської і Донецької областей, доставляють продукти, одяг, маскувальні сітки і все потрібне для служби та побуту волонтери-земляки, серед яких В’ячеслав Бабіч, Євген Зінич та Олег Куриленко, голова ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Ічнянського району». Нещодавно вони привезли додому із зони проведення Операції об’єднаних сил найактивнішим помічникам і благодійникам грамоти від захисників, як вдячність за багаторічну підтримку. Не чекаючи, люди доброї волі передали почесні відзнаки за призначенням, зокрема Ічнянському молочно-консервному комбінату та ТОВ «ГОЛДПАК».

– У нас – правило: об’їжджаємо всі військові частини, де є наші хлопці, з Ічнянщини. Зазвичай охоплюємо однією поїздкою Луганщину і Донеччину. Веземо солдатам усе потрібне, від харчів – до шкарпеток. Під час останніх наших поїздок бойова 92-га бригада, яка базується в Авдіївці, була настільки вражена привезеними дарунками, що дехто навіть не стримував сліз. Окрім згущенки нашого Ічнянського молочно-консервного комбінату, який, до речі, всі ці роки завжди підтримує армію не лише своєю продукцією, а також коштами та пальним, ми передали маскувальні сітки, виготовлені дітьми, – каже волонтер В’ячеслав Бабіч.

Ці сітки – завзяте старання дитячих рук, сільських школярів Парафіївської та Іваницької шкіл Ічнянського району. Матеріал, з якого плели учні, з радістю надало місцеве підприємство ТОВ «ГОЛДПАК».

– Стрічки, з яких школярі виготовляють сітки, не бояться ні дощу, ні снігу, ні сонця, – додає волонтер. – Вони легкі, зручні, компактні. Ту, якою хлопці накривають танк, можна скласти в звичайний мішок. До прикладу: така ж сама армійська – ледь вміщується в ГАЗон.

Коли волонтери В’ячеслав Бабіч та Євген Зінич вручали грамоту від командування 92-ї окремої механізованої бригади голові правління ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Роману Давиді, також висловили щиру вдячність за постійну допомогу від усіх земляків-військових. Натомість керівник запевнив – підприємство й надалі активно підтримуватиме українське військо, аж до Перемоги!

Лариса ГАЛЕТА, газета "Деснянка"

В’ячеслав Бабіч, Роман Давида та Євген Зінич

 

 Парафіївські учні і педагоги завжди готові допомагати армії. Нехай ці сітки добре маскують. А діти сплетуть ще!

 Іваницькі школярі не тільки виготовляють сітки, а й передають городину. Картопля ж в окопах не росте.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-23 03:30:01.339

  • Всього випадків: 181,237
  • Активні: 97,694
  • Всього смертей: 3,642
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 79,901

Замовити зворотний дзвінок