Правила використання матеріалів сайту «Деснянка»

1. Усі майнові та немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті «Деснянка» належать ТОВ «Редакція газети «Деснянська правда», що є видавцем друкованого Чернігівського обласного тижневика «Деснянка» та сайту «Деснянка», а також авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.
3. ЗМІ дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті «Деснянка» за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (зокрема смартфону, планшету тощо. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".
4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів задля комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.
5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, «Деснянка» залишає за собою право захищати свої права та інтереси в правоохоронних органах та суді.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:

  • Всього випадків:
  • Активні:
  • Всього смертей:
  • Нових смертей:
  • Всього одужали:

Замовити зворотний дзвінок